Весілля – хвилюючий і незабутній день, який залишає у людській пам’яті теплий спогад на все життя. Елегантна сукня нареченої, вишуканий костюм жениха, усюди живі квіти й красиві декорації… Саме ці складові у поєднанні із блиском в очах закоханої пари створюють особливу атмосферу свята. Весілля – це завжди казка, яка має продовження довжиною у вічність…

Якщо ви хочете, щоб ваші спогади про весілля були саме такими, заздалегідь подумайте над тим, яким має бути свято, яка тематика домінуватиме, якого кольору будуть серветки і які квіти тішитимуть око гостей. Плануючи весілля, потрібно пам’ятати навіть про найменші дрібниці, адже, як показує досвід, вони запросто можуть зіпсувати настрій у святковий день.

Ніколи не довіряйте організацію найголовнішого свята у своєму житті навіть найближчим людям. Намагайтеся долучатися до всіх організаційних процесів, не погоджуйтеся на перші-ліпші запропоновані ідеї. Вимагайте від своїх помічників ідеального виконання завдань.

Якщо у вас немає коштів для пишного весілля на 250 осіб, не намагайтеся стрибнути вище себе. Скоротіть список гостей, але в жодному разі не економте на весільному вбранні чи стравах, які подаватимуться на стіл. Не забувайте, що кількість не визначає якість.

Пам’ятайте: зачіска та макіяж – справа візажистів та перукарів. Не вірте, що молоді, але дуже перспективні стажери зроблять ваш образ ідеальним. Краще подбайте про те, щоб у день весілля із вами працювали професіонали, адже потім ви дуже довго будете пригадувати «розмазаний» макіяж і відсутність красивих локонів.

Також не забудьте про фотографа. По-перше, це має бути харизматична і приємна людина, з якою вам буде зручно «працювати» протягом усього дня. По-друге, у нього має бути якісна техніка та великий досвід роботи, щоб потім весільні фото не соромно було «людям показати».

І на останок. Не забувайте, що ваше весілля може бути ідеальним лише тоді, коли два серця об’єднуються на підставі кохання, а не примусу чи бажання комусь щось довести!

Кохайте і будьте щасливі!

 

Автор фотографій: Лілія Дацька


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Максим Ильяхов, Людмила Сарычева «Пиши, сокращай. Как создавать сильный текст»

Цитати з книги для всіх, хто хоче писати хороші тексти.


Метт Хейґ "Як зупинити час"

Той, хто боїться страждань, уже страждає від своїх страхів.


Ульф Старк «Диваки і зануди»

А ви - "дивак" чи "зануда"?Листи Василя Симоненка до дружини

Листи українського поета Василя Симоненка до дружини Люсі.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime