Статті про хворих

Боротьбу із раком Євгенія Грищук розпочала ще 2012 року. Протягом тривалого часу (після проведення операції) хвороба знаходилася у стадії ремісії, але нещодавно стався рецидив…

Зараз жінка знаходиться в обласному центрі онкології у Харкові  Їй уже провели 3 курси хіміотерапії, попереду – ще 5, вартістю 15 тис. грн кожен.

Діагноз – рак лівої грудної залози, високодиференційований залозистий рак.

Історія хвороби

Про те, що її організм намагається знищити рак, Євгенія уперше дізналася 2012 року. Якось жінка випадково виявила у грудях новоутворення… Занепокоїлася. Тому вирішила не зволікати і одразу звернутися за допомогою до лікарів.

20 лютого в Інституті медичної радіології ім. С. П. Григор'єва академії медичних наук України Євгенія зробили ультразвукову діагностику молочних залоз (УЗД) та провели біопсію. Того ж дня наша героїня дізналася, що у неї високодиференційований залозистий рак…

«Коли мені озвучили діагноз, я просто не могла повірити у почуте… Лікар щось мені розказував, пояснював… Я намагалася його слухати, але насправді хотілося плакати…», - пригадує Євгенія.

Однак часу на смуток та роздуми у жінки не було. 28 лютого їй зробили першу операцію. Далі була хіміотерапія (4 курси), ще декілька операцій, імунотерапія і виснажлива боротьба за життя, у якій Євгенія отримала перемогу.

«Я дуже раділа, коли рак відступив. Усе повернулося на свої місця… І я почала нове життя, сповнене мрій та сподівань», - ділиться спогадами наша героїня.

Після операції Євгенія приймала гормони, систематично відвідувала лікаря, робила УЗД та комп’ютерну томографію. Тривалий час усе було добре, але у грудні 2017 року ситуація погіршилася… Незадовго до Нового року рак повернувся…

Лікування

Нині Євгенія знаходиться у Харківському обласному клінічному онкологічному центрі. Їй уже провели 3 курси хіміотерапії, вартість кожної – близько 15 тис грн. Ще заплановано 5 курсів хіміотерапії. Як довго триватиме лікування невідомо, оскільки рецидив спричинив виникнення метастазів у печінці, головному мозку та хребті… Однак Євгенія готується до наступної хіміотерапії й у жодному разі не збирається опускати руки.

«Я не думала, що рак повернеться. Але якщо вже так сталося, то я готова із ним боротися. Адже хороших новин від мене чекає багато людей… Я просто не можу їх підвести…», - розповідає жінка.

Станом на сьогодні, стан нашої героїні – доволі складний, але лікарі намагаються зробити усе можливе, щоб виправити ситуацію. Адже Євгенія неймовірно прагне жити.

«Понад усе я мрію обійняти своїх діток, знаючи, що знову перемогла рак… Вірю, що так і буде, бо ж мрії мають здатність збуватися. Особливо – навесні…», - розповідає жінка.

Попри біль і втому, жінка продовжує боротьбу за життя, будує плани на майбутнє і вірить у диво. Однак без вашої допомоги вона не впорається. Гроші на лікування у членів родини Грищук, на жаль, закінчилися. За роки безперервного лікування вони витратили свої заощадження. А тому сьогодні змушені просити про фінансову допомогу усіх небайдужих…

Допомогти Євгенії легко – подаруйте їй троянду, перерахувавши на карту вартість квітки…

Вона буде надзвичайно вам вдячна! 

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

Номер рахунку: 5168 7427 0525 6349

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Номер рахунку: 5168 7422 1591 0138

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Номер рахунку: 5168 7422 1553 0340

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Сбербанк:

Номер рахунку: 4276 5218 6515 4378

Отримувач: Кропивка Марія

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Лоран Гунель "Бог завжди подорожує інкогніто"

Життя - це шанс і випробування, але відмовлятися від нього не можна за жодних обставин!


Цитати із Біблії

Завтра - Пасха, велике християнське свято. Хтось святкує його, дотримуючись усіх споконвічних традицій, а хтось обмежується приготуванням смачних страв. Вірити в Ісуса/ Бога чи не вірити, особиста справа кожного із нас, але знати про нього повинні всі.


Кращі книги чоловіків про жінок

Добірка чудових книг про жінку та її величність.Дебра Олів'є "Що відомо француженкам. Про кохання, секс та інші приємні речі?"

Їм відомо, що від життя потрібно отримувати задоволення! Завжди й за будь-яких обставин!

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime