Цитати з книг

Тепер – найцінніше, що існує в цьому світі.

Чому воно найцінніше? По-перше, Тепер – єдине і неповторне. Це все, що у вас є. Вічна мить теперішнього – простір, у межах якого розгортається ваше життя, – це єдина константа. Життя відбувається просто зараз. Не було такого, щоби життя відбувалося не зараз. І ніколи не буде. По-друге, Тепер – єдине місце, з якого можна вийти за межі й вирватись із тенет розуму.

 

Те, що вважаєте минулим – це записані в пам’яті сліди тодішнього Тепер коли ви згадуєте минуле, то просто реактивуєте цей слід знову і знову. Майбутнє – це уявне Тепер, проекція розуму. Воно також настане лиш як мить Тепер. Очевидно, що минуле й майбутнє не мають власної реальності […]. Їхня реальність «позичена» у миті Тепер.

 

Запитай себе: чи є радість, простота і легкість у тому, що я роблю? Якщо нема, значить час прикриває теперішній момент, і ви сприймаєте життя як тягар і боротьбу.

Якщо немає радості, простоти і легкості в тому, що робите, це зовсім не означає, що вам потрібно шукати інший вид діяльності. Цілком достатньо змінити спосіб виконання. «Як» завжди важливіше за «що». Спробуйте приділити більше уваги процесу, ніж результату, якщо прагнете досягнути завдяки цьому процесу. Повністю зосередьтеся на тому, що відбувається зараз.

 

Теперішній момент – це все, що у вас є. Зробіть перебування в Тепер основною метою вашого життя.

 

Де злість, там, під сподом, завжди біль.

 

Учіться слухати тишу, де б ви не були, адже це простий і прямий спосіб стати більш присутнім. Навіть якщо довкола гамірно, завжди існує тиша під і між звуками. Слухання тиші відразу наповнює нас внутрішнім спокоєм.

 

Коли ви слухаєте іншу людину, робіть це не лише головою, а й усім тілом.

 

Любов – це стан Буття. Любов не зовні, а глибоко всередині вас. Ви не можете її втратити, і вона не може вас покинути. Вона не залежить від іншого тіла чи будь-якої іншої зовнішньої форми.

 

Давати більше місця іншим і собі – необхідна умова виживання. Любов без цього не може розквітнути.

 

Ви не можете любити вашого партнера, а за мить нападати на нього. Справжня любов не має протилежності. Якщо ваша має, тоді це не любов, а гостра потреба его заповнити власну порожнечу й відчути себе цілісним. І цю потребу тимчасово задовольняє інша людина.

 

Кожна залежність починається з болю і ним закінчується. Неважливо, від чого саме ви узалежнились – алкоголю, їжі, легальних чи нелегальних наркотиків, людини, – ви однаково використовуєте щось або когось для того, аби вгамувати власний біль. Ось чому, коли минає початкова ейфорія, стосунки сповнюються болю. Але не стосунки спричиняють біль і нещастя. Вони лише виносять на поверхню той біль і нещастя, які давно жили всередині вас.

 

Прийняття страждання – це подорож у смерть. Відкриваючись глибокому болю, дозволяючи йому бути, даруючи йому всю свою увагу, ви ніби свідомо входите у смерть.

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво


Люди разом, поки вони обоє хочуть бути разом!

Цікава стаття про кохання, його суть і можливості.


Комедійна драма "Прянощі та пристрасті"

Фільм про те, як важливо цінувати рідних, попри успіх і визнання. Адже найголовніше у житті - це любов близьких людей і кохання прекрасної дівчини.


Не кожен шлюб можна врятувати!

Невеликі роздуми про життя у шлюбі


Шляхами Києва

Фото найулюбленіших місць столиці

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime