Цитати з книг

Феміністки ненавидять чоловіків і хочуть зробити їхнє життя нестерпним

«У скрипучій, застарілій системі, в якій ми живемо, хлопчики теж не виростають цілими й неушкодженими. Якщо ми хочемо стати хорошими феміністками, то маємо обов’язок виховувати не тільки себе, а й майбутніх чоловіків, які стоятимуть пліч-о-пліч із майбутніми жінками.

Думаю, для початку варто ставитися одне до одного зі співчуттям, добротою і повагою, а також вчитися спілкуватися одне з одним».
(Елісон Судол)


«Я вірю в силу жінок. Не тому, що ненавиджу чоловіків і хочу стерти їх із лиця Землі, а через те, що я впевнена: глибоко в серцях жінок живе здатність досягати чогось великого. Я вірю, що дівчина, яка має велику мрію, може справді змінити світ».

(Чімвемве Чівеза)

 

Феміністки не одружуються, не народжують дітей та не слідкують за своїм зовнішнім виглядом

«… феміністки користуються косметикою (якщо хочуть). Голять ноги (якщо хочуть) і закохуються у хлопців (якщо хочуть). І феміністки, звичайно ж, можуть носити рожеве – хоч із голови до п’ят».

(Скарлетт Кертіс)

«Я стараюся завжди бути поряд, коли ти прокидаєшся, і вкладати тебе до сну. Мені все болить від утоми. Я плачу від утоми. Падаю з ніг від утоми. Мої колеги-чоловіки можуть запізнюватися і не знати слів. Вони можуть кричати, репетувати й чимось кидатися. Приходити пяними або взагалі не зявлятися. Вони не бачать своїх дітей. Вони працюють. Їм треба зосередитися. Я зосереджуюся. Бачу тебе. Я твоя, а ти – моя. Я не слабка стать. Ти не слабка стать. Ми не слабка стать».

(Кіра Найтлі)

 

Феміністками стають від безділля

«Тобі неймовірно пощастило жити в країні, де жінки мають високий рівень життя, але, на жаль, такими правами наділені не всі на планеті. Жертвами 50% статевих злочинів у світі стають дівчатка віком від п’ятнадцяти років і молодші; одна з семи дівчат у країнах, які розвиваються, виходить заміж до того, як їй виповниться п'ятнадцять, а сто тридцять один мільйон дівчат у світі не ходить до школи. Узагалі ймовірність того, що дівчата не навчатимуться в початковій школі – у півтора раза вища, ніж для хлопців, а це означає, що п'ятнадцять мільйонів дівчаток молодшого шкільного віку (на противагу десяти мільйонам хлопчиків) не мають доступу до базової освіти й можливості навчитися читати й писати».

(Скарлетт Кертіс)

 

«Коли мені було років тринадцять, моя мама й тітки погнали мене і моїх двоюрідних сестер на маланґізо – такі собі курси, де нас навчали всього, чого вимагала наша культура: наприклад, що треба вклякати на коліна, коли приходять літні люди, що треба давати чоловікові або старшій людині все, чого ті забажають, що брати речі від родичів-чоловіків треба обома руками… Хлопці, звісно, на такі курси не ходили».

(Тапіва Гю Маоні)

«Відколи почалася війна, поліція привселюдно била багатьох дівчат за те, що ті носили штани […]. За непорядність дівчат можуть навіть арештувати – моя тітка делікатно нагадала мені про це після того, як моя піша мандрівка тривала вже кілька місяців».

(Емтітал Магмуд)

 

Феміністки – агресивні

Прикрість у тому, що суспільство від самого народження вчить нас сприймати сексизм як частину життя, і внаслідок цього жінки часом демонструють такий самий сексизм, як і чоловіки.

Інституціоналізований сексизм (ми називаємо його «патріархат») шкодить чоловікам не менше, ніж жінкам. Він вказує чоловікам, що їм заборонено виявляти емоції, що їм треба бути сильними та успішними, аби чогось вартувати в житті, що їм не може подобатися рожевий колір!».

(Скарлет Кертіс)

 

«Я не почуваюся жінкою, якщо на мене не дивиться чоловік, тобто почуваюсь я нею нечасто, та все ж це трапляється – вуличні збоченці не дають мені про це забути. Гляньте-но, як вони забирають у мене ідентичність, а коли повертають назад, у мене від неї мурашки по шкірі – дивіться, як я їм це дозволяю».

(Сваті Шарма)

 

Фемінізм – жіноча справа

«Джон Стюарт Мілль – перший британський парламентар, який 1866 року запропонував узаконити право голосу для жінок – був неймовірним чоловіком-феміністом. Деніел Редкліфф, Джон Ледженд і британський принц Гаррі теж належать до мільйонів чудових чоловіків-феміністів, тому приєднуйся – будеш у класному товаристві».

(Скарлет Кертіс)

фото: unsplash.com


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Що робити, коли не хочеться нічого робити?

Прості поради, які допоможуть вийти зі складної ситуації!


Нікола Тесла "Мої винаходи"

Цитати найвідомішого у світі винахідника!


Фруктово-ягідні смузі: вітамінний вибух

Напій, який зміцнює імунітет та покращує сапочуття


Мезороллер для обличчя: переваги й недоліки

Правила використання дермароллера в домашніх умовах.


Джулія Робертс: "Настав час скинути маски"

Всесвітньо відома голлівудська актриса Джулія Робертс опублікувала сенсаційне послання. У ньому вона не просить, благає всіх жінок перестати приділяти увагу тільки зовнішній красі, на шкоду собі і своєму єству.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime