Феміністки ненавидять чоловіків і хочуть зробити їхнє життя нестерпним
«У скрипучій, застарілій системі, в якій ми живемо, хлопчики теж не виростають цілими й неушкодженими. Якщо ми хочемо стати хорошими феміністками, то маємо обов’язок виховувати не тільки себе, а й майбутніх чоловіків, які стоятимуть пліч-о-пліч із майбутніми жінками.
Думаю, для початку варто ставитися одне до одного зі співчуттям, добротою і повагою, а також вчитися спілкуватися одне з одним».
(Елісон Судол)
«Я вірю в силу жінок. Не тому, що ненавиджу чоловіків і хочу стерти їх із лиця Землі, а через те, що я впевнена: глибоко в серцях жінок живе здатність досягати чогось великого. Я вірю, що дівчина, яка має велику мрію, може справді змінити світ».
(Чімвемве Чівеза)
Феміністки не одружуються, не народжують дітей та не слідкують за своїм зовнішнім виглядом
«… феміністки користуються косметикою (якщо хочуть). Голять ноги (якщо хочуть) і закохуються у хлопців (якщо хочуть). І феміністки, звичайно ж, можуть носити рожеве – хоч із голови до п’ят».
(Скарлетт Кертіс)
«Я стараюся завжди бути поряд, коли ти прокидаєшся, і вкладати тебе до сну. Мені все болить від утоми. Я плачу від утоми. Падаю з ніг від утоми. Мої колеги-чоловіки можуть запізнюватися і не знати слів. Вони можуть кричати, репетувати й чимось кидатися. Приходити п’яними або взагалі не з’являтися. Вони не бачать своїх дітей. Вони працюють. Їм треба зосередитися. Я зосереджуюся. Бачу тебе. Я твоя, а ти – моя. Я не слабка стать. Ти не слабка стать. Ми не слабка стать».
(Кіра Найтлі)
Феміністками стають від безділля
«Тобі неймовірно пощастило жити в країні, де жінки мають високий рівень життя, але, на жаль, такими правами наділені не всі на планеті. Жертвами 50% статевих злочинів у світі стають дівчатка віком від п’ятнадцяти років і молодші; одна з семи дівчат у країнах, які розвиваються, виходить заміж до того, як їй виповниться п'ятнадцять, а сто тридцять один мільйон дівчат у світі не ходить до школи. Узагалі ймовірність того, що дівчата не навчатимуться в початковій школі – у півтора раза вища, ніж для хлопців, а це означає, що п'ятнадцять мільйонів дівчаток молодшого шкільного віку (на противагу десяти мільйонам хлопчиків) не мають доступу до базової освіти й можливості навчитися читати й писати».
(Скарлетт Кертіс)
«Коли мені було років тринадцять, моя мама й тітки погнали мене і моїх двоюрідних сестер на маланґізо – такі собі курси, де нас навчали всього, чого вимагала наша культура: наприклад, що треба вклякати на коліна, коли приходять літні люди, що треба давати чоловікові або старшій людині все, чого ті забажають, що брати речі від родичів-чоловіків треба обома руками… Хлопці, звісно, на такі курси не ходили».
(Тапіва Гю Маоні)
«Відколи почалася війна, поліція привселюдно била багатьох дівчат за те, що ті носили штани […]. За непорядність дівчат можуть навіть арештувати – моя тітка делікатно нагадала мені про це після того, як моя піша мандрівка тривала вже кілька місяців».
(Емтітал Магмуд)
Феміністки – агресивні
Прикрість у тому, що суспільство від самого народження вчить нас сприймати сексизм як частину життя, і внаслідок цього жінки часом демонструють такий самий сексизм, як і чоловіки.
Інституціоналізований сексизм (ми називаємо його «патріархат») шкодить чоловікам не менше, ніж жінкам. Він вказує чоловікам, що їм заборонено виявляти емоції, що їм треба бути сильними та успішними, аби чогось вартувати в житті, що їм не може подобатися рожевий колір!».
(Скарлет Кертіс)
«Я не почуваюся жінкою, якщо на мене не дивиться чоловік, тобто почуваюсь я нею нечасто, та все ж це трапляється – вуличні збоченці не дають мені про це забути. Гляньте-но, як вони забирають у мене ідентичність, а коли повертають назад, у мене від неї мурашки по шкірі – дивіться, як я їм це дозволяю».
(Сваті Шарма)
Фемінізм – жіноча справа
«Джон Стюарт Мілль – перший британський парламентар, який 1866 року запропонував узаконити право голосу для жінок – був неймовірним чоловіком-феміністом. Деніел Редкліфф, Джон Ледженд і британський принц Гаррі теж належать до мільйонів чудових чоловіків-феміністів, тому приєднуйся – будеш у класному товаристві».
(Скарлет Кертіс)
фото: unsplash.com
Статті про книги
Статті про життя
Статті про відомих людей
Цитати з книг
Статті про здоров'я та психологію
Думки людей про різні проблеми й на різні теми
Цитати, які мотивують любити себе і своє життя!
Про фетальний алкогольний синдром, тютюновий синдром та безпечний секс під час вагітності.
"Учіться слухати тишу, де б ви не були, адже це простий і прямий спосіб стати більш присутнім".
Мотивації забагато не буває!
Світ чоловіка та жінки такий різний і водночас нерозривно пов"язаний. І скільки б чоловіки не нарікали на жінок, вони не можуть жити без них, без їхнього кохання, уваги та ніжності.
Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!