Думки людей про різні проблеми й на різні теми

«Якщо у людини є харизма, то наплювати, яка на ній кофтинка»

(Ольга Слонь)

Які колготи не можна одягати, якому макіяжу варто надавати перевагу журналісту (і не лише), щоб виглядати у кадрі (чи на знімках) красиво й вишукано? На ці важливі запитання у рамках Форуму журналістів від Асоціації «Новомедіа» розповіла головний стиліст телеканалу 1+1 Ольга Слонь.

Журналісти – звичайні люди, на яких дивляться інші люди. Не важливо, яка кількість: сотні чи мільйони. Важливо, що дивляться! Тому їм просто необхідно правильно одягатися, робити макіяж і поводитися відповідним чином, щоб не перетворитися у персонажа коміксів.

Як це зробити? Ольга Слонь радить слухати стилістів, бо якщо образ журналіста полюбився глядачам, - він виграв золотий ключик. Але для того, щоб його виграти, треба багато працювати над собою, а ще – бути готовим експериментувати й коритися «людям, які шарять у моді». Пропонуємо вам ознайомитися із невеликим переліком порад від Олі Слонь, щоб більше ніколи не виглядати у кадрі (чи житті) смішно й провінційно.

Дівчата, не одягайте блискучі колготи, я вас прошу, купуйте матові. «Блиск» жахливо виглядає у кадрі й на фото.

 

Збираючись на зйомку, краще просто помити голову й розчесатися, ніж зробити жахливі кучерики.

 

Ще я просто обожнюю, коли дівчата одягають приталені сукні, а під них – колготи. І коли вона йде, я бачу, де закінчуються її колготи, а ще ті жахливі смужки. Сукня має бути пошита з цупкого матеріалу, або треба завчасно подбати про нормальні колготи. І взагалі, якщо у вас фігура не як у Хайді Клум, краще не ризикуйте.

 

Не одягайте білі речі, якщо ви працюєте в кадрі, щоб не зливатися зі світлом ламп. Це стосується і речей із принтами, блискітками тощо.

 

Макіяж журналіста має бути максимально простим. Просто не розумію, для чого дівчата накладають чи нарощують собі лялькові вії і використовують тони косметики для того, щоб виглядати «красиво». Не робіть так ніколи.

 

Якщо ви мусите потрапити на два заходи, подбайте про одяг, змінне взуття. Одягніть красивий брючний костюм, але не з піджаком на один ґудзик (!). Вдень у ньому можна відправитися на зйомку, а ввечері, змінивши кросівки на туфлі, - на світський захід.

 

Для того, щоб стати хорошим і відомим журналістом, не треба носити виключно ділові костюми. Я проти класики в «чистому вигляді». Можна поєднувати речі різних стилів, але з розумом. І взагалі, раджу вам дружити зі стилістами.

 

Персональна порада від Ольги Слонь: ваше тіло, розум і образ – це ті «речі», з якими можна «гратися», як із  потоком інформації.  Образ допомагає підсилити те, що ви робите, правильно розставити акценти. Якби я була журналістом, то я б інвестувала у свій образ!

 

Головне фото: compassionateman.com


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

9 порад творчим людям від Сюзанн Лафлер

Прості й цікаві поради від творчої людини


Цитати з книги "Бог ніколи не моргає"

Регіна Бретт у своїй книзі ділиться із читачами власним досвідом. Однак дуже багато її думок, можна перейняти і використовувати як "правила" щасливої людини.


Марічка Крижанівська «Тіні»: між трьома світами

А ви вже читали перший гуцульський детектив?


Гарбузовий пиріг

А ви вже готували цієї осені гарбузовий пиріг?


Карен М. Мак-Манус «Брехун серед нас»: коли брехня може зламати долю

«Мене долають сумніви. Зараз я готовий зробити практично будь-що, тільки б вибратися з власної голови».

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime