Думки людей про різні проблеми й на різні теми

«Якщо у людини є харизма, то наплювати, яка на ній кофтинка»

(Ольга Слонь)

Які колготи не можна одягати, якому макіяжу варто надавати перевагу журналісту (і не лише), щоб виглядати у кадрі (чи на знімках) красиво й вишукано? На ці важливі запитання у рамках Форуму журналістів від Асоціації «Новомедіа» розповіла головний стиліст телеканалу 1+1 Ольга Слонь.

Журналісти – звичайні люди, на яких дивляться інші люди. Не важливо, яка кількість: сотні чи мільйони. Важливо, що дивляться! Тому їм просто необхідно правильно одягатися, робити макіяж і поводитися відповідним чином, щоб не перетворитися у персонажа коміксів.

Як це зробити? Ольга Слонь радить слухати стилістів, бо якщо образ журналіста полюбився глядачам, - він виграв золотий ключик. Але для того, щоб його виграти, треба багато працювати над собою, а ще – бути готовим експериментувати й коритися «людям, які шарять у моді». Пропонуємо вам ознайомитися із невеликим переліком порад від Олі Слонь, щоб більше ніколи не виглядати у кадрі (чи житті) смішно й провінційно.

Дівчата, не одягайте блискучі колготи, я вас прошу, купуйте матові. «Блиск» жахливо виглядає у кадрі й на фото.

 

Збираючись на зйомку, краще просто помити голову й розчесатися, ніж зробити жахливі кучерики.

 

Ще я просто обожнюю, коли дівчата одягають приталені сукні, а під них – колготи. І коли вона йде, я бачу, де закінчуються її колготи, а ще ті жахливі смужки. Сукня має бути пошита з цупкого матеріалу, або треба завчасно подбати про нормальні колготи. І взагалі, якщо у вас фігура не як у Хайді Клум, краще не ризикуйте.

 

Не одягайте білі речі, якщо ви працюєте в кадрі, щоб не зливатися зі світлом ламп. Це стосується і речей із принтами, блискітками тощо.

 

Макіяж журналіста має бути максимально простим. Просто не розумію, для чого дівчата накладають чи нарощують собі лялькові вії і використовують тони косметики для того, щоб виглядати «красиво». Не робіть так ніколи.

 

Якщо ви мусите потрапити на два заходи, подбайте про одяг, змінне взуття. Одягніть красивий брючний костюм, але не з піджаком на один ґудзик (!). Вдень у ньому можна відправитися на зйомку, а ввечері, змінивши кросівки на туфлі, - на світський захід.

 

Для того, щоб стати хорошим і відомим журналістом, не треба носити виключно ділові костюми. Я проти класики в «чистому вигляді». Можна поєднувати речі різних стилів, але з розумом. І взагалі, раджу вам дружити зі стилістами.

 

Персональна порада від Ольги Слонь: ваше тіло, розум і образ – це ті «речі», з якими можна «гратися», як із  потоком інформації.  Образ допомагає підсилити те, що ви робите, правильно розставити акценти. Якби я була журналістом, то я б інвестувала у свій образ!

 

Головне фото: compassionateman.com


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Робін Слоун «Цілодобова книгарня містера Пенумбри»

"Я й не знав, що люди вашого віку досі читають книжки. Мені чомусь здавалося, що вони все читають на своїх телефонах"


Дебра Олів'є "Що відомо француженкам. Про кохання, секс та інші приємні речі?"

Їм відомо, що від життя потрібно отримувати задоволення! Завжди й за будь-яких обставин!Все, що виривається із мене – лише моє!

Тренуйте своє серце і не шкодуйте для інших добра!


Ніколи не вимагайте від людини досконалості

Кохати - це те ж саме, що й дихати...

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime