Що робити, коли ваше внутрішнє «я» кричить: «Хочу бути журналістом»? Куди податися та де оволодіти базовими навиками хорошого і чесного медійника? Не знаєте? Тоді ця стаття для вас.
«Новий журналіст?» - що це?
Школа «Новий журналіст» - це унікальний медіа-простір, де зазвичай збираються лише ті, хто має відношення до журналістики і надзвичайно любить цю професію. Звісно, це в першу чергу студенти. За роки існування школи (2011-2016) змінювати фах сюди приходили медики, педагоги, студенти філологічних та історичних факультетів, менеджери, інженери, фітнес-тренери, методисти, аніматори тощо. Навчати їх у свою чергу приходили лише найкращі фахівці, які мають за плечами великий та успішний досвід робити в провідних газетах та журналах України.
До цього списку входили: Руслан Кухарчук (засновник школи «Новий журналіст» та асоціації «Новомедіа»), Зоя Нікітюк (координатор школи), Леся Войтицька (начальник прес-служби Нацбанку, раніше журналіст видання «Forbs», «Hubs», «Дело»), Жан Новосельцев (керівник проекту TV17, ведучий телепрограми «Гроші» на «1+1»), Тетяна Боковня (ведуча «1+1»), Макс Бутченко (журналіст видання «Новое время»), Вероніка Гаврилюк (журналіст видання «КоммерсантЪ»), Олена Скачко (головний редактор журналу «Единственная») та багато інших.
Де і коли шукати?
Знаходиться школа у Києві, але це зовсім не завадить вам стати її учнем, якщо ви проживаєте у іншому місті. За наявності палкого бажання ви зможете освоїти новий фах, оскільки навчаються студенти лише у суботу. У визначений час вони збираються у чудовому і світлому офісі, щоб провести вихідний максимально цікаво та корисно. Тому ви можете потрапити на борт корабля під назвою «Новий журналіст», якщо лише того забажаєте.
Чого і як навчають?
У сучасному світі ми всі звикли до простої істини: «Якщо я за щось плачу гроші, то неодмінно отримую те, що хочу». Однак у школі «Новий журналіст» така позиція просто приречена на провал. До прикладу, за невиконання домашніх завдань та невідвідування занять вас суворо «оштрафують». Як? Вам просто не дадуть омріяний і надзвичайно красивий сертифікат, який засвідчить, що ви – класний журналіст. Образливо, погодьтеся? Але справедливо, чи не так!?
Координатор школи Зоя Нікітюк ще на першому занятті попередить усіх учнів: «Ми не вручаємо сертифікати просто так. Тому домашки, будь ласка, виконуйте вчасно». І це чиста правда. Немає домашок, немає знань.
У школі спікери намагаються дати студентам якомога більше практичних знань. Дуже добре, коли ви можете ідеально вивчити теорію, але коли не знаєте, як і до чого її «приліпити», то це дуже погано. Також хочеться наголосити, що навчання у школі «Новий журналіст» проходить у мирній атмосфері, зарядженій сміхом і жартами. Спікери подають серйозні теми, але роблять це з великим задоволенням, ентузіазмом і позитивом!
Як стати новим журналістом?
Приєднатися до лав «Нового журналіста» можна уже цієї осені. Уже 24 вересня цього року школа відкриє свої двері для тих, хто спить і бачить себе журналістом. Загалом триватимуть заняття до 12 листопада (із 24 вересня по 12 листопада).
Якщо вам уже не терпиться стати учнем, реєструйтеся прямо зараз http://newj.info/#!
І нехай успіх буде на вашому боці!
Статті про книги
Статті про життя
Статті про відомих людей
Цитати з книг
Статті про здоров'я та психологію
Думки людей про різні проблеми й на різні теми
Фото, які пахнуть осінніми ранками і недоспілою горобиною...
Ніколи не здавайтеся!
"Не всі чудовиська бувають чудовиськами від самого початку. Деякі чудовиська народжені печаллю".
Цитати із незвичайної науково-психологічно книги.
Самотніми не стають, самотніми народжуються?!
Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!