Статті про життя

Що робити, коли ваше внутрішнє «я» кричить: «Хочу бути журналістом»? Куди податися та де оволодіти базовими навиками хорошого і чесного медійника? Не знаєте? Тоді ця стаття для вас.

«Новий журналіст?» - що це?

Школа «Новий журналіст»  - це унікальний медіа-простір, де зазвичай збираються лише ті, хто має відношення до журналістики і надзвичайно любить цю професію. Звісно, це в першу чергу студенти. За роки існування школи  (2011-2016) змінювати фах сюди приходили медики, педагоги, студенти філологічних та історичних факультетів, менеджери, інженери, фітнес-тренери, методисти, аніматори тощо. Навчати їх у свою чергу приходили лише найкращі фахівці, які мають за плечами великий та успішний досвід робити в провідних газетах та журналах України.

До цього списку входили: Руслан Кухарчук (засновник школи «Новий журналіст» та асоціації «Новомедіа»), Зоя Нікітюк (координатор школи), Леся Войтицька (начальник прес-служби Нацбанку, раніше журналіст видання «Forbs», «Hubs», «Дело»), Жан Новосельцев (керівник проекту TV17, ведучий телепрограми «Гроші» на «1+1»), Тетяна Боковня (ведуча «1+1»), Макс Бутченко (журналіст видання «Новое время»), Вероніка Гаврилюк (журналіст видання «КоммерсантЪ»), Олена Скачко (головний редактор журналу «Единственная») та багато інших.

Де і коли шукати?

Знаходиться школа у Києві, але це зовсім не завадить вам стати її учнем, якщо ви проживаєте у іншому місті. За наявності палкого бажання ви зможете освоїти новий фах, оскільки навчаються студенти лише у суботу. У визначений час вони збираються у чудовому і світлому офісі, щоб провести вихідний максимально цікаво та корисно. Тому ви можете потрапити на борт корабля під назвою «Новий журналіст», якщо лише того забажаєте.  

Чого і як навчають?

У сучасному світі ми всі звикли до простої істини: «Якщо я за щось плачу гроші, то неодмінно отримую те, що хочу». Однак у школі «Новий журналіст» така позиція просто приречена на провал. До прикладу, за невиконання домашніх завдань та  невідвідування занять вас суворо «оштрафують». Як? Вам просто не дадуть омріяний і надзвичайно красивий сертифікат, який засвідчить, що ви – класний журналіст. Образливо, погодьтеся? Але справедливо, чи не так!?

Координатор школи Зоя Нікітюк ще на першому занятті попередить усіх учнів: «Ми не вручаємо сертифікати просто так. Тому домашки, будь ласка, виконуйте вчасно». І це чиста правда. Немає домашок, немає знань.

У школі спікери намагаються дати студентам якомога більше практичних знань. Дуже добре, коли ви можете ідеально вивчити теорію, але коли не знаєте, як  і до чого її «приліпити», то це дуже погано. Також хочеться наголосити, що навчання у школі «Новий журналіст» проходить у мирній атмосфері, зарядженій сміхом і жартами. Спікери подають серйозні теми, але роблять це з великим задоволенням, ентузіазмом і позитивом!

Як стати новим журналістом?

Приєднатися до лав «Нового журналіста» можна уже цієї осені. Уже 24 вересня цього року школа відкриє свої двері для тих, хто спить і бачить себе журналістом. Загалом триватимуть заняття до 12 листопада (із 24 вересня по 12 листопада).

Якщо вам уже не терпиться стати учнем, реєструйтеся прямо зараз http://newj.info/#!

І нехай успіх буде на вашому боці!

 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Як, де і про що читати книги цієї осені (у жовтні)?

Добірка книг для прочитання у жовтні.


"Ти ж знаєш, що я без нього не вмію»

Бережіть тих, кого любите. Цілуйте своїх чоловіків. Часто і без вагомих на те причин.


Ламкі нігті. Як зміцнити?

Декілька порад, які допоможуть вилікувати нігті у домашніх умовах.


Кращі книги чоловіків про жінок

Добірка чудових книг про жінку та її величність.


Шлюб – це не в’язниця!

Думки про те, якою має бути жінка, яка вийшла заміж.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime