Статті про життя

Що робити, коли ваше внутрішнє «я» кричить: «Хочу бути журналістом»? Куди податися та де оволодіти базовими навиками хорошого і чесного медійника? Не знаєте? Тоді ця стаття для вас.

«Новий журналіст?» - що це?

Школа «Новий журналіст»  - це унікальний медіа-простір, де зазвичай збираються лише ті, хто має відношення до журналістики і надзвичайно любить цю професію. Звісно, це в першу чергу студенти. За роки існування школи  (2011-2016) змінювати фах сюди приходили медики, педагоги, студенти філологічних та історичних факультетів, менеджери, інженери, фітнес-тренери, методисти, аніматори тощо. Навчати їх у свою чергу приходили лише найкращі фахівці, які мають за плечами великий та успішний досвід робити в провідних газетах та журналах України.

До цього списку входили: Руслан Кухарчук (засновник школи «Новий журналіст» та асоціації «Новомедіа»), Зоя Нікітюк (координатор школи), Леся Войтицька (начальник прес-служби Нацбанку, раніше журналіст видання «Forbs», «Hubs», «Дело»), Жан Новосельцев (керівник проекту TV17, ведучий телепрограми «Гроші» на «1+1»), Тетяна Боковня (ведуча «1+1»), Макс Бутченко (журналіст видання «Новое время»), Вероніка Гаврилюк (журналіст видання «КоммерсантЪ»), Олена Скачко (головний редактор журналу «Единственная») та багато інших.

Де і коли шукати?

Знаходиться школа у Києві, але це зовсім не завадить вам стати її учнем, якщо ви проживаєте у іншому місті. За наявності палкого бажання ви зможете освоїти новий фах, оскільки навчаються студенти лише у суботу. У визначений час вони збираються у чудовому і світлому офісі, щоб провести вихідний максимально цікаво та корисно. Тому ви можете потрапити на борт корабля під назвою «Новий журналіст», якщо лише того забажаєте.  

Чого і як навчають?

У сучасному світі ми всі звикли до простої істини: «Якщо я за щось плачу гроші, то неодмінно отримую те, що хочу». Однак у школі «Новий журналіст» така позиція просто приречена на провал. До прикладу, за невиконання домашніх завдань та  невідвідування занять вас суворо «оштрафують». Як? Вам просто не дадуть омріяний і надзвичайно красивий сертифікат, який засвідчить, що ви – класний журналіст. Образливо, погодьтеся? Але справедливо, чи не так!?

Координатор школи Зоя Нікітюк ще на першому занятті попередить усіх учнів: «Ми не вручаємо сертифікати просто так. Тому домашки, будь ласка, виконуйте вчасно». І це чиста правда. Немає домашок, немає знань.

У школі спікери намагаються дати студентам якомога більше практичних знань. Дуже добре, коли ви можете ідеально вивчити теорію, але коли не знаєте, як  і до чого її «приліпити», то це дуже погано. Також хочеться наголосити, що навчання у школі «Новий журналіст» проходить у мирній атмосфері, зарядженій сміхом і жартами. Спікери подають серйозні теми, але роблять це з великим задоволенням, ентузіазмом і позитивом!

Як стати новим журналістом?

Приєднатися до лав «Нового журналіста» можна уже цієї осені. Уже 24 вересня цього року школа відкриє свої двері для тих, хто спить і бачить себе журналістом. Загалом триватимуть заняття до 12 листопада (із 24 вересня по 12 листопада).

Якщо вам уже не терпиться стати учнем, реєструйтеся прямо зараз http://newj.info/#!

І нехай успіх буде на вашому боці!

 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Робін Слоун "Цілодобова книгарня містера Пенумбри"

"Стосунки між читачем і книжкою – справа приватна"


Х-WAVE: фитнес, который бережет твое время и заботится о здоровье

Стаття про революційний вид спорту. Ви просто мусите про нього дізнатися! (PR )


Харчова сода проти миючих засобів

Усі продукти, які ми споживаємо, готуються у тому чи іншому посуді. Тому дуже важливо, щоб він був чистим і не містив "у собі" шкідливих речовин. Адже під час їжі, вони потрапляють до нашого організму.


Регіна Бретт "Бог дає таланти всім"

Мотиваційні цитати від Регіни Бретт! Дуже пригодяться, якщо вам складно знайти своє місце у житті чи зробити крок на зустріч мрії.


20 українських письменників, твори яких треба прочитати

Твори, які просякнуті історією українського народу.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime