Статті про життя

Фільм розповідає про те, як індійський хлопець вирішив стати поваром. І не яким-небудь, а першокласним. І його мрія здійснилася, адже він так багато працював. Але отримавши жадане визнання, новоспечена знаменитість раптом від усього відмовляється.

На початку стрічки перед нами постає індійська родина. Мати готує обід, розповідаючи синові про всі спеції. Вона вчить його відчувати й розпізнавати кожну з них. Для хлопця цей процес надзвичайно важливий і цікавий. Його ваблять аромати й смаки. Але в якусь мить стається лихо, яке ніхто не міг передбачити, і щаслива родина змушена емігрувати. Син втрачає матір, а водночас і найголовнішого вчителя.

Коли батько вирішує поїхати в нове місто у Провансі і «змусити» місцеву інтелігенцію закохатися у культуру й традиційну кухню Індії, діти не надто задоволені. Вони розуміють, що їхній світ зовсім інший, а найголовніше – їжа. Вона така пряна й гостра, що не всім стане до смаку.

- Тут ніхто таке не їсть.

- Їм просто треба дати спробувати.

Але впертий вдівець на зло всім іде до мети. Він відкриває індійський ресторан. І байдуже, що кажуть діти, байдуже, що думає власниця одного з найпрестижніших ресторанів в околиці "Плакуча верба", який знаходиться навпроти їхнього. Чесно кажучи, мадам Малорі відверто насміхається із амбітного чоловіка та його сина Хассана, який щиро вірить, що зможе стати поваром. Між ресторанами розпочинається запекла війна, підсумки якої затьмарює... (не повірите) кохання.

Хассан досягає успіхів у улюбленій справі. Його шанують, ним захоплюються, але в якусь мить він перестає бути щасливим. В один із самотніх вечорів хлопець вирішує все залишити. Заради дому, заради кохання. Однак завершуються усе позитивно, але завдяки кому й чому? Нехай ця таємниця підштовхне вас переглянути фільм просто сьогодні.

- Я додав спецій.

- Цьому рецепту 200 років. Навіщо його змінювати?

- Але ж раз у 200 років можна?

 

Рік виходу на екран: 2014
Тривалість: 112 хвилини

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Річард Метісон «Куди приводять мрії?»

Цілком можливо, що ви не вірите в Бога, а можливо, навпаки, ви - глибоко віруюча людина. Однак ця книга не буде зайвою у бібліотеці ані першої, ані другої категорії людей. У ній є чимало речей, які справді надихають і вражають. Але це не означає, що їх треба приймати за аксіому.


Анн-Софі Брасм «Дихай»

Історія, котра лякає та зворушує.


Регіна Бретт "Бог дає таланти всім"

Мотиваційні цитати від Регіни Бретт! Дуже пригодяться, якщо вам складно знайти своє місце у житті чи зробити крок на зустріч мрії.


Сара Джіо "Ожинова зима"

Утратити своє кохання – те саме, що втратити праву руку. Принаймні за відчуттями. Із цього моменту найбуденніша справа потребує більше зусиль.


Люди разом, поки вони обоє хочуть бути разом!

Цікава стаття про кохання, його суть і можливості.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime