Фото та малюнки

Весілля – хвилюючий і незабутній день, який залишає у людській пам’яті теплий спогад на все життя. Елегантна сукня нареченої, вишуканий костюм жениха, усюди живі квіти й красиві декорації… Саме ці складові у поєднанні із блиском в очах закоханої пари створюють особливу атмосферу свята. Весілля – це завжди казка, яка має продовження довжиною у вічність…

Якщо ви хочете, щоб ваші спогади про весілля були саме такими, заздалегідь подумайте над тим, яким має бути свято, яка тематика домінуватиме, якого кольору будуть серветки і які квіти тішитимуть око гостей. Плануючи весілля, потрібно пам’ятати навіть про найменші дрібниці, адже, як показує досвід, вони запросто можуть зіпсувати настрій у святковий день.

Ніколи не довіряйте організацію найголовнішого свята у своєму житті навіть найближчим людям. Намагайтеся долучатися до всіх організаційних процесів, не погоджуйтеся на перші-ліпші запропоновані ідеї. Вимагайте від своїх помічників ідеального виконання завдань.

Якщо у вас немає коштів для пишного весілля на 250 осіб, не намагайтеся стрибнути вище себе. Скоротіть список гостей, але в жодному разі не економте на весільному вбранні чи стравах, які подаватимуться на стіл. Не забувайте, що кількість не визначає якість.

Пам’ятайте: зачіска та макіяж – справа візажистів та перукарів. Не вірте, що молоді, але дуже перспективні стажери зроблять ваш образ ідеальним. Краще подбайте про те, щоб у день весілля із вами працювали професіонали, адже потім ви дуже довго будете пригадувати «розмазаний» макіяж і відсутність красивих локонів.

Також не забудьте про фотографа. По-перше, це має бути харизматична і приємна людина, з якою вам буде зручно «працювати» протягом усього дня. По-друге, у нього має бути якісна техніка та великий досвід роботи, щоб потім весільні фото не соромно було «людям показати».

І на останок. Не забувайте, що ваше весілля може бути ідеальним лише тоді, коли два серця об’єднуються на підставі кохання, а не примусу чи бажання комусь щось довести!

Кохайте і будьте щасливі!

 

Автор фотографій: Лілія Дацька


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Останні оновлення

Фоторепортаж

Цікаво

Безсоння: як розпізнати та побороти?

Стаття про сон, який ніяк не прийде.


Маргарет Етвуд "Оповідь служниці"

Пробачення – теж сила. Просити його – сила, надати його чи не надати – чи не найбільша сила.


Що заважає людині бути щасливою?

Як стати щасливою людиною? Що для цього потрібно робити і чи можливо отримувати задоволення лише від того, що ти живеш?


Джек Лондон «Мартін Іден»

Книга, яка змінить ваше життя.


Генрі Марш "Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга"

«Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» — надзвичайно особисті мемуари, що вражають відвертістю, мудрістю та літературною майстерністю.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime