Статті про хворих

У Саші – рак молочної залози четвертої стадії. У те, що ледь помітна кіста виявиться злоякісним новоутворенням, вона не вірила до останнього.  

Розповідаючи свою історію, Саша усміхається, але її голос тремтить. На одному зі слів вона спиняється на кілька секунд… І більше не стримує сліз.

За один курс лікування таргетним препаратом Ібранс Саша повинна заплатити 42 тис. грн. На першому етапі лікування вона обов’язково має пройти чотири курси, вартістю 168 грн.

 

Минулого року я пішла на профілактичний огляд грудей. Під час обстеження мамолог виявив у моїй правій молочній залозі кісту, розміром 3 мм. Почувалася я добре, зовнішній вигляд молочної залози не змінився, лімфовузли не збільшилися. Тому він призначив мені лікування, запропонувавши поспостерігати за кістою. Я погодилася.

У січні цього року, коли  я прийшла на черговий плановий огляд, мамолог попросив мене зробити комп’ютерну томографію і магніторезонансну томографію. І після цього я дізналася, що у мене рак четвертої стадії із метастазами в печінці.

Спочатку я подумала: «Ні, це неможливо». Не хотіла вірити в те, що тепер моє життя безповоротно зміниться. А в голові вже роїлися думки: «Що робити? Де взяти гроші на лікування? Як розповісти близьким?».

Першим про те, що у мене рак, дізнався чоловік. І після цього я довго мовчала. Не могла знайти потрібних слів, щоб розповісти про свою хворобу друзям і родичам. Тато моєї близької подруги помер від раку. І я знала, що ця новина завдасть їй болю. Моя бабуся, яка із першого дня мого народження замінила мені маму, досі не знає, що в мене рак. Мені так хочеться дбати про неї і захищати її, як колись це робила вона. І зовсім не хочеться розбивати їй серце…

Важка розмова відбулася з донькою. Я зізналася їй, що в мене рак, за день до того, як розмістила допис про збір грошей в Instagram. Вона – сенс мого життя, заради неї я борюся із хворобою…

Зараз я знаходжуся вдома під постійним онлайн-наглядом свого хімічного терапевта. Проходжу перший курс лікування таргетним препаратом Ібранс. Звикаю до стрибків температури, приливів, слабкості… І щохвилини думаю про те, де взяти гроші на подальше лікування.

Одна пігулка препарату, яким я лікуюся, коштує 2 тис. грн. Курс триває 21 день, тобто за три тижні лікування треба заплатити 42 тис. грн. Для нашої сім’ї – це дуже велика сума. На першому етапі лікування я маю пройти чотири курси. А це 168 тис. грн, яких у нас просто немає.

Саме тому зараз я не лише лікуюся, а й працюю косметологом. Правда, приймаю менше пацієнтів, ніж до хвороби. Але працюватиму доти, доки зможу. Так я не відчуваю себе хворою і розгубленою. Я живу… Я борюся. Я рятую своє життя.

До хвороби я тримала свої проблеми і страхи при собі. Думала, що це вияв мужності. Але коли у моєму житті з’явився рак, я зрозуміла, що справжня мужність – це просити про допомогу. Впускати людей у своє серце нелегко, але інколи необхідно. Бо саме завдяки небайдужим людям, які є у моєму житті, я вже проходжу перший курс лікування.  

Я вірю в те, що колись побуваю в Індії, займуся йогою на березі океану. Піднімуся в небо на літаку, поборовши страх висоти. Побачу донечку дорослою і щасливою. Постарію поряд зі своїм чоловіком, якого безмежно кохаю, у нашому маленькому затишному будиночку. Я вірю в те, що зможу побороти рак, що зможу почати все спочатку. Але без допомоги небайдужих людей я не справлюся.

Моє життя без перебільшення – у ваших руках. Я довіряю його вам… І прошу, будь ласка, допоможіть мені одужати. Значення має кожна гривня, кожне щире слово, кожна молитва.

 

Реквізити для надання допомоги Саші:

Монобанк:

4441 1144 4907 8516

ПриватБанк:

5168 7422 2081 3087

Отримувач: Найдьонова Олександра

Instagram Cаші: help.save.my.lifenaydenova.aleksandra

   

  


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Анн-Софі Брасм "Дихай"

Історія про життя, вибір та вбивство.


Дві книги, які варто прочитати у листопаді (грудні)

Цього місяця вчимося розуміти дітей та "вчимо" правила з української мови!


Гарбузовий пиріг

А ви вже готували цієї осені гарбузовий пиріг?Антибіотики за рецептом!

14-20 листопада - тиждень обізнаності щодо антибіотиків! Дізнайтеся важливу інформацію про прийом антибіотиків, щоб вберегти себе та суспільство від "медичної катастрофи".

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime