Статті про хворих

Упродовж трьох років Антон Михайлюк бореться із лімфомою Ходжкіна. За його плечима – 40 курсів променевої терапії та 30 курсів хімічної терапії.

Нині хлопець проходить імунотерапію. Вартість одного курсу коштує 106 тис. грн.

 

Історія хвороби Антона розпочалася у жовтні 2017 року. У хлопця підвищилася температура та з’явилася слабкість. Спочатку лікарі вбачали у цих симптомах гостре респіраторне захворювання. Але результат гістологічного дослідження лімфатичних вузлів виявив лімфому Ходжкіна.

«Коли я дізнався що у мене лімфома, мені було 20 років. Я довго не міг повірити, що це правда, і що це сталося зі мною. Я навчався, працював на залізничному підприємстві, мріяв податися у мандри. Але хвороба перевернула моє життя дороги дриґом. Замість нормального буття – біла палата, біль, нескінченні крапельниці», – ділиться спогадами наш герой.

У Кропивницькому обласному онкологічному диспансері хлопець пройшов 40 курсів променевої терапії та 7 курсів хміотерапії. Із жовтня 2018 року продовжив лікування у відділенні онкогематології Національного інституту раку в Києві.

Лікарі домоглися ремісії, але вона тривала недовго. Навесні цього року в Антона стався рецидив, і йому призначили імунотерапію препаратом Кітруда.

«Весною в Антона на фоні хіміотерапії критично знижувалися показники крові. Єдиним порятунком було переливання крові раз на 3-5 днів. Але тоді в Києві ввели карантинні обмеження, донори не могли дістатися до Інституту раку через відсутність громадського транспорту. На щастя, знаходилися люди, які приїжджали за свій кошт, а потім телефонували мені, щоб бажали сину одужання.

Після третього блоку хіміотерапії Антона перевели на імунотерапію. І йому нарешті стало краще», – розповідає мама нашого героя.

Лікування Кітрудою в Україні зараз здійснюється за кошт пацієнта. Держава навіть частково не покриває витрати на придбання ліків. Один курс імунотерапії коштує 106 тис. 492 грн. Перерва між курсами імунотерапії триває три тижні. Антон має лікуватися до отримання повної позитивної імунної відповіді від організму. 

«Найскладніше – це знаходити кошти на черговий курс імунотерапії. Ми звертаємося до благодійних фондів, але, на жаль, навіть із їхньою допомогою нам не вдається назбирати потрібну суму впродовж трьох тижнів. Призупиняти чи переривати лікування не можна. Тому зараз ми сподіваємося на небайдужих людей – більше нема на кого», – ділиться переживаннями Валентина.

Трирічне безперервне лікування виснажило Антона, але загартувало. Хлопець зізнається, що рак зробив його сильнішим, змусив переоцінити життя.

«До хвороби я ставився до життя просто й легковажно, як всі в моєму віці. Зараз ціную кожен день, маю зовсім інші пріоритети, ніж раніше. Моє теперішнє життя з раком нагадує американську гірку – то вниз, то вверх. Але понад усе я мрію одужати й повернутися на роботу, повернутися до нормального існування без болю», – зізнається Антон.

 

Ви можете допомогти Антону одужати. Навіть мізерна фінансова підтримка має зараз для нього та для його сім’ї велике значення. 

Без вас наш герой не справиться!

 

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк: 4149 4991 4131 4888

Отримувач: Михайлюк Антон Андрійович

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво


Алессандро Барікко «Шовк»

Неймовірна книга про шовк і кохання...


Ми отримуємо те, що віддаємо

Якщо ви ділитеся із людьми злом, то лише зло може до вас повернутися!


Дж. Р. Р. Толкін «Листи Різдвяного Діда»

Святков книга про любов, дива і Різдвяного Діда.


Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

Історія, яка не залишить вас байдужими.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime