Статті про хворих

Діагноз Лорини Письменної – Лімфома Ходжкіна (IIB), злоякісне ураження лімфатичної системи. Із раком дівчина бореться із травня 2016 року, однак він і досі продовжує її випробовувати.

Нині Лорина готується до десятого курсу лікування препаратом «Кітруда». Вартість одного курсу становить 140 тис. грн.ще їх заплановано 25.

Історія хвороби

Онкоісторія Лорини розпочалася ще 2015 року. У дівчини різко з’явилася задишка та підвищилася температура тіла.

«До поліклініки я пішла одразу після появи перших підозрілих симптомів. Після огляду лікарі діагностували у мене гостре распіраторне захворювання. Але я наполягла на проведенні флюрографії, після якої і почалося справжнє пекло. Спочатку у мене виявили туберкульоз, потім підозрювали запалення легень. Увесь цей час я жила із постійною температурою і страхом, бо ніхто не міг мені пояснити, що зі мною відбувається», пригадує наша героїня.

Свій діагноз Лорина дізналася через чотири місяці по тому, звернувшись до подруги-інтерна, коли вже ледь могла ходити. І 31 травня вона пройшла перший курс хіміотерапії.

«2016 року я пережила 4 курси хіміотерапії і 15 сеансів променевої терапії. А потім була довгоочікувана ремісія, яка тривала рівно місяць», розповідає дівчина.

До такого швидкого рецидиву Лорина не була готова ні морально, ні фізично. Але рак повернувся... І повернувся не сам, а із ураженням печінки та крижової кістки. Відтак виснажливе й дороговартісне лікування довелося продовжити.

Лікування після рецедиву

Врятувати життя Лорини можете тільки трансплантація кісткового мозку. Але для цього необхідно домогтися від організму позитивної відповіді, тривалий час зберігаючи хорошу динаміку.

«Мене часто запитують: «Довго ще триватиме твоє лікування?». Чесно кажучи, я не знаю. Якщо все піде за планом, препарат «Кітруда» у мене вливатимуть ще 1,5 роки. Потім буде пересадка кісткового мозку», розповідає наша героїня.

Кожен курс лікування препаратом "Кітруда" коштує 140 тис. грн. Для Лорини, яка крім чоловіка більше немає родичів, це непідйомна сума. Тому дівчина змушена знову і знову просити допомоги у небайдужих людей.

«У листопаді минулого року я лежала синьо-зелена з дуже низькими показниками крові… Але коли про це дізналися мої друзі та небайдужі люди, то просто взяли і придбали мені необхідний препарат… Тому я щиро вдячна всім, хто допомагає мені рухатися далі. Звісно, є й ті, хто пише злісні коментарі, не вірить у те, що я дійсно онкохвора… Я на них не ображаюся, але такі слова бють у саме серце… Ти знаєш, що правда на твоєму боці, але нікому нічого не можеш довести. І тоді до нестерпного фізичного болю додається ще й моральний…», ділиться переживаннями дівчина.

Попри те, що Лорина постійно змушена збирати кошти для продовження лікування, вона не перестає вірити у краще.

«Я мрію одужати і допомагати людям. Хочу, щоб вони не повторювали моїх помилок, не опускали руки, не боялися раку… Я хочу дарувати їм подарунки і бачити їхні щасливі обличчя… А ще я мрію поїхати на море чи в гори. Це моя маленька мрія, яку б я дуже хотіла здійснити…», розповідає наша героїня.

Нині ж ці світлі мрії та подальше життя Лорини залежить від грошей. Бо якщо їх не буде, вона просто не придбає дороговартісний препарат. А отже, не зможе продовжити лікування, яке наближає її до рятівної трансплантації кісткового мозку.

Лорина вже пережила багато випробувань... Колись рак забрав у дівчини маму, дідуся та рідних тіток… Тому вона просто повинна його перемогти. У неї не забракне сил для боротьби, однак без вашої допомоги їй не впоратися!

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4991 0169 3834 (грн)

Приват Банк: 5168 7573 2169 1547 ($)

Отримувач: Письменна Лорина Іванівна

 

Pay Pal: lorina.sunshine@gmail.com (Анна)

 

Web Money: Z293570005993 ($)

Web Money: R327451356070 (рублі)

Отримувач: Письменна Лорина Іванівна

 

Із документами можна ознайомитися тут: Актуальные документы по лечению


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Джонатан Сафран Фоєр «Страшенно голосно і неймовірно близько»

Історія, яка вчить цінувати рідних, адже коли б вони не померли, у нас завжди є що їм сказати...


Аромати осені

А чим пахне ваша осінь?


Лист-звернення директора до батьків

Любити дітей можна не лише за відмінні оцінки й знання математики. І саме про це у листі до батьків говорить директор Сінгапурської школи.


Йоганн Вольфганг фон Ґете «Страждання молодого Вертера»

Добірка цитат із неймовірно романтичної книги про кохання, яке зводить із розуму.


Фестиваль «У пошуках made in Ukraine»

Фестиваль "У пошуках made in Ukraine». У ці вихідні на Контрактовій площі.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime