Статті про здоров'я та психологію

Тема інтимних стосунків дуже делікатна і водночас важлива. З одного боку, без повноцінних стосунків можна жити, але з іншого: кому потрібне таке життя?

У сучасному суспільстві тема сексу обговорюється всіма, хто бодай щось тямить у цій темі, і тими, хто не розуміє що це і для чого існує. Погодьтеся, питання – в тренді. «Як отримати оргазм? Що робити, коли я не отримую оргазм? Чи нормально, коли я не хочу тісних стосунків?». Інтернет майорить подібними запитами. Чому виникають подібні проблеми? Чому жінки (а інколи й чоловіки) шукають відповіді на ті запитання, які не мали б підніматися? 

Комплекс «невинної жертви»

Чому жінка не отримує задоволення під час сексу? Усе просто. Частіше всього, вона просто лежить і чекає, коли шалене задоволення «накриє» її з головою. Так не має бути. Секс – це праця обох партнерів. Сумлінна і відповідальна. Ароматичні свічки, красива білизна, фрукти, романтична музика – це ті елементи «декору», які допомагають парі розслабитися і налаштуватися на позитивну ноту. Якщо ви вибігли з ванної кімнати з бажанням скоріше відкинутися на бік, а тут чоловіку раптом захотілося «полунички», то, звісно, очікувати чогось від процесу марно.

Секс не має бути буденною справою. Це завжди мусить нагадувати свято, до якого обидва учасники заздалегідь готуються. Як саме – справа кожної пари. Однак це мають бути попередньо узгоджені дії, оскільки психологічні травми ще ніхто не відміняв.

Без натяків

Не натякайте своєму партнеру на щось. Просто кажіть прямо: «Я хочу, щоб ти зробив мені масаж». Це стосується й інших інтимних моментів. Дуже часто чоловік просто не розуміє, чи приємно жінці в той чи інший момент, чи вірно він усе робить, чи в тому «напрямку» рухається. Щоб такого не було – просто пояснюйте, що вам подобається, говоріть зі своїм партнером. Адже симулювання оргазму ні до чого хорошого не приводить (найчастіше - онкологічні захворювання). Тут немає нічого дивного чи неправильного. Дехто зізнається: «Мені соромно про таке говорити». Отже, сказати, про те, що ви, до прикладу любите ніжні дотики, а не різкі й динамічні соромно, а роздягнутися й лягти в ліжко з цією людиною не соромно? Якщо ваші стосунки уже дійшли до етапу «секс», між вами з партнером не повинно бути недомовленостей. Але якщо раптом, не дивлячись на всі обговорені моменти, ви відчуваєте дискомфорт, біль, неприємні відчуття під час занять сексом, потрібно звернутися до лікаря.

Етап «розігріву»

Інколи ми опускаємо цей етап свідомо: чекаємо гостей, треба приготувати вечерю, вранці вставати на роботу, хочеться прискорити процес тощо. А даремно. Коли жінка не отримала достатнє збудження, вона не готова «приймати» чоловіка. Відбувається процес «натирання» в зоні бікіні, який може призвести в подальшому до виникнення серйозних гінекологічних захворювань. Важливо усвідомлювати, що хороший секс - це секс, який триває не 3-5 хвилин.

Також прелюдія допоможе скоріше налаштуватися на інтимну близькість, адже навряд чи можна говорити про якесь задоволення, якщо секс швидкий (мова не йде про екстремальний) і грубий. Щодо жорсткого сексу. То тут варто сказати окремо декілька слів. По-перше, грубощів не повинно бути загато, процес мусить відбуватися без примусу та з дотриманням правил безпеки для життя обох партнерів. Якщо вас (або вашого партнера), до прикладу, збуджують виключно грубі пестощі, радимо вам відвідати психолога і сексолога. Це свідчить про певні відхилення. Грубість у сексі не є нормою і ніколи не буде, як і "зацикленість" на перегляді порнографічних матеріалів.

І ще один важливий момент. У кожної пари все індивідуально. Не намагайтеся жити чужими думками, соромитися власних вчинків, якщо вони не схвалюються близькими людьми. Секс – справа виключно двох людей. 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Марі Енн Беван - жінка із сумними очима

Жінка, котрій судилося стати найпотворнішою


Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

Історія, яка не залишить вас байдужими.


Дмитро Чернишов «Як люди думають»

«Усі люди думають однаково. Різниця полягає лише в тому, що одна людина певної миті перестає думати, а інша думає далі...".


"Таємний щоденник Хендріка Груна віком 83 1/4 роки. Зроби щось із життям!"

Книга про старість, але таку, яка змушує вас не лише співчувати, але й усміхатися!


Страх - найбільший ворог людини!

Захоплююча і чесна промова Джима Керрі про життя, страх, віру, любов та правила, які подеколи можна порушувати.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime