Статті про здоров'я та психологію

Сьогодні багато представниць прекрасної статі намагаються надати своїм брівкам якомога кращого вигляду. Для цього вони ходять в салони, «шаманять» над обличчям самостійно, часом використовуючи все, що потрапить під руку. Нещодавно ми поспілкувалися із майстром-бровістом Іриною Мовчан і з’ясували, як правильно фарбувати брови та доглядати за ними без шкоди для здоров’я.

 Як часто потрібно відвідувати майстра-бровіста (brow-master)?

 На це запитання немає чіткої відповіді, оскільки у кожної людини швидкість росту волосків різна. Ідеальніший  варіант – корекція брів раз у 3-4 тижні. Це пояснюється декількома причинами.

 1. За цей час брови не встигнуть втратити форму, яку вам створив грамотний майстер-бровіст. А ті волосинки,  котрі відростуть, не будуть дуже помітними, а отже, не зіпсують ваш зовнішній вигляд.

 2. Якщо ви не будете затягувати з походом до майстра, то йому буде значно легше знову надати вашим брівкам  ідеальну форму (відповідно до форми обличчя) без надзвичайних зусиль.

 3. Намагайтеся не щипати брови самостійно, оскільки так ви можете пошкодити цибулинки волосків. В  подальшому це порушить процес їхнього зростання, а вам доведеться боротися із неслухняними бровами.  Якщо вже дуже хочеться працювати з бровами в домашніх умовах, зверніться за допомогою до майстра. Він  допоможе вам обрати правильний пінцет та розкаже, як правильно видаляти небажані волосинки.

 4. Фарбування брів фарбою – один раз у 2-4 тижні, фарбування брів хною (біотатуаж) – 1 раз у 3-4 тижні. У цій  справі все залежить від типу шкіри: на жирній і фарба, і хна тримаються менше.

 Чи можна фарбувати брови в домашніх умовах, купуючи недорогу фарбу в магазинах?

 Я, як майстер-бровіст, не рекомендую фарбувати брови самостійно, оскільки купуючи недорогу фарбу, ми самі  себе наражаємо на небезпеку. Якщо продукт коштує «копійки», то відповідно до його складу входять неякісні, а  часом і надзвичайно небезпечні складові. Довіряти  брови, а відповідно і здоров’я, потрібно  висококваліфікованим і перевіреним професіоналам, які використовують якісну і дорогу фарбу та хну.

Що робити, коли вищипала брови не так, як планувала? Як швидко відростити втрачені волоски?

Якщо вже руки потягнулися до пінцета, і ви вищипали декілька волосинок там, де цього не потрібно було робити, то перш за все вам необхідно звернутися до грамотного фахівця (майстра-бровіста). Він підкаже, що можна зробити в тій чи іншій ситуації. Не маєте можливості відразу відвідати майстра? Спробуйте зарадити горю в домашніх умовах. Щовечора, перед сном, змащуйте брови сумішшю масел: касторове, реп'яхове, оливкове.

У випадку, коли ви попрацювали "на славу", і вам потрібно заповнити пусті місця, які сильно кидаються в очі, спробуйте біотатуаж (фарбування) брів хною. Хна – натуральний продукт, який стимулює ріст волосків, і не шкодить організму.

Але якщо так сталося, що ви добряче зіпсували форму брів і вирішили почекати, коли видалені волосинки відростуть, – запасіться терпінням. Процес відновлення може затягнутися від 3 до 6 місяців. Усе залежить від індивідуальних особливостей кожної людини.

Що неодмінно має бути в косметичці модниці, яка слідкує за своїми бровками?

Для того, щоб ваші брови виглядали завжди на «5», ви повинні за ними доглядати: відвідувати майстра-бровіста раз у 3-4 тижні, змащувати брови сумішшю масел, проводити процедури масажу і скрабування (можна використовувати звичайний скраб для обличчя).

У період, коли ви не можете відвідувати майстра потрібно слідкувати за станом брів самостійно. Для цього вам знадобляться: олівець для брів, який не сильно відрізнятиметься від кольору вашого волосся (коренів волосся); та спеціальні тіні. Якщо ваші брови ростуть в різні боки, вони неслухняні або кучеряве (і такі зустрічаються!), тоді вам на допомогу прийде спеціальний гель або віск для брів. Він буває прозорий та з відтінком. Якщо у вас світле волосся, то олівець (або гель) повинен бути на тон темнішим, а якщо волосся темне, то на тон світлішим (або співпадати із тоном волосся).

І на останок. Не забувайте, що в моді красиві й доглянуті брови, а не намальовані під лінійку. 

 

Головне фото: Лілія Дацька


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Ель Луна «Між треба та хочу. Знайди і плекай свою пристрасть»

"Кожне маленьке рішення має значення".


«Бог ніколи не моргає»: Любіть себе і все, що вас оточує (5 перших уроків)

Цю книгу варто прочитати тоді, коли ви вже встигли себе розлюбити, коли ваше життя (у вашому розумінні) перетворилося на театр абсурду, й ніхто не хоче протягнути вам руку допомоги, або тоді, коли ви чітко розумієте: «Треба щось змінювати».


Правити граматичні помилки не потрібно

Лінгвіст пропонує не виправляти граматичні помилки у англійській мові.


Гальфдан В. Фрайгов «Любий Ґабріелю»

Книга про любов, що зцілює...


Василь Карп'юк "Ще літо, але вже все зрозуміло"

Цитати, які приємно перечитувати восени, слухаючи шум жовто-багряного дощу.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime