Статті про здоров'я та психологію

Якщо хочете зберегти молодість та красу свого тіла, введіть у щоденний раціон харчування воду. Результат не змусить довго себе чекати.

  • Більше води – менше зморшок

Люди, які вживають щодня 2, 5-3 літри води, мають значно менше зморшок аніж ті, хто ігнорує це правило. Достатня кількість рідини в організмі допомагає зберігати тіло в тонусі, позитивно впливає на роботу нирок та допомагає покращити обмін речовин. Тому любителі кави мусять завжди носити з собою пляшку з водою, оскільки разом із корисними елементами кава виводить із нашого організму ще й воду.

  • Є вода – немає жиру

Якщо ви страждаєте від надмірної ваги або хочете терміново схуднути, пийте багато води. Розпочинайте ранок із вживання H2O кімнатної температури. Можете додати до цього коктейлю шматочок лимону або імбирю: буде і смачно, і корисно. Не зайвою буде вода й перед прийом їжі за 15-20 хвилин. Тоді ви з’їсте  значно менше продуктів, що позитивно позначиться на фігурі.

Пити воду після ситного обіду не можна, оскільки тоді всі спожиті вами жири твердішають, а це призводить до поганого травлення і дискомфорту.

  •  «Пий воду»: твої нирки

Якщо ви погано харчуєтеся, мало спите та ще й вживаєте недостатньо води, ваші нирки «тихо» волають про допомогу. Справа в тому, що нирки люблять воду, а коли її немає, вони (від нічого робити) «утворюють» камінці. Лікарі запевняють, що люди, які вживають достатню кількість води, ніколи не матимуть проблем із нирками.

  • Більше п'єш (води) – довше живеш

Якщо ви займаєтеся спортом (або лише плануєте), вам теж потрібна вода. Адже займаючись вправами, ви пітнієте, а відповідно, втрачаєте рідину. Подібне явище можна спостерігати влітку, коли на вулиці стоїть шалена спека, і вам постійно хочеться пити. Якщо обмежувати себе у прийнятті води після спортзалу чи на пляжі, організм страждатиме від зневоднення. Іншими словами, він перестане повноцінно працювати (як і машина без бензину).

  • Вода – «фільтр» нашого організму

Вода дійсно має цілющі властивості. В нашому організмі вона виконує функцію «фільтру», оскільки допомагає вивести з організму токсичні речовини, стимулює роботу серця та позитивно впливає на загальне самопочуття. Недарма при інфекційному отруєнні людей змушують пити багато води, бо лише вона може «вимити» будь-які інфекції та шлаки. Також вживати рідину в потрібній кількості мусять люди, які приймають антибіотики або інші ліки.

Тому пийте 2,5-3 літри води щодня та не хворійте!


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Алекс Гаріді, Сесілія Давідссон, Туве Янссон «Різдво приходить у країну Мумі-тролів»

Казкова історія про Різдво у країні Мумі-тролів, яку ви маєте прочитати!Василь Карп"юк "Паперушка"

Щира і мудра казочка для дітей і дорослих!


Артур Гейлі «Готель»: людські долі за відчиненими дверима

Всі готелі приховують таємниці. Чт готові ви їх дізнатися?


Ернест Гемінґвей «Фієста. І сонце сходить»

Наше життя на землі недовговічне. Тому сповнимося радості, віри й подяки.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime