Статті про здоров'я та психологію

Якщо хочете зберегти молодість та красу свого тіла, введіть у щоденний раціон харчування воду. Результат не змусить довго себе чекати.

  • Більше води – менше зморшок

Люди, які вживають щодня 2, 5-3 літри води, мають значно менше зморшок аніж ті, хто ігнорує це правило. Достатня кількість рідини в організмі допомагає зберігати тіло в тонусі, позитивно впливає на роботу нирок та допомагає покращити обмін речовин. Тому любителі кави мусять завжди носити з собою пляшку з водою, оскільки разом із корисними елементами кава виводить із нашого організму ще й воду.

  • Є вода – немає жиру

Якщо ви страждаєте від надмірної ваги або хочете терміново схуднути, пийте багато води. Розпочинайте ранок із вживання H2O кімнатної температури. Можете додати до цього коктейлю шматочок лимону або імбирю: буде і смачно, і корисно. Не зайвою буде вода й перед прийом їжі за 15-20 хвилин. Тоді ви з’їсте  значно менше продуктів, що позитивно позначиться на фігурі.

Пити воду після ситного обіду не можна, оскільки тоді всі спожиті вами жири твердішають, а це призводить до поганого травлення і дискомфорту.

  •  «Пий воду»: твої нирки

Якщо ви погано харчуєтеся, мало спите та ще й вживаєте недостатньо води, ваші нирки «тихо» волають про допомогу. Справа в тому, що нирки люблять воду, а коли її немає, вони (від нічого робити) «утворюють» камінці. Лікарі запевняють, що люди, які вживають достатню кількість води, ніколи не матимуть проблем із нирками.

  • Більше п'єш (води) – довше живеш

Якщо ви займаєтеся спортом (або лише плануєте), вам теж потрібна вода. Адже займаючись вправами, ви пітнієте, а відповідно, втрачаєте рідину. Подібне явище можна спостерігати влітку, коли на вулиці стоїть шалена спека, і вам постійно хочеться пити. Якщо обмежувати себе у прийнятті води після спортзалу чи на пляжі, організм страждатиме від зневоднення. Іншими словами, він перестане повноцінно працювати (як і машина без бензину).

  • Вода – «фільтр» нашого організму

Вода дійсно має цілющі властивості. В нашому організмі вона виконує функцію «фільтру», оскільки допомагає вивести з організму токсичні речовини, стимулює роботу серця та позитивно впливає на загальне самопочуття. Недарма при інфекційному отруєнні людей змушують пити багато води, бо лише вона може «вимити» будь-які інфекції та шлаки. Також вживати рідину в потрібній кількості мусять люди, які приймають антибіотики або інші ліки.

Тому пийте 2,5-3 літри води щодня та не хворійте!


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Ігор Зарудко "Матадор. Нотатки авантюриста"

Світ чоловіка та жінки такий різний і водночас нерозривно пов"язаний. І скільки б чоловіки не нарікали на жінок, вони не можуть жити без них, без їхнього кохання, уваги та ніжності.


Регіна Бретт "Бог дає таланти всім"

Мотиваційні цитати на кожний день!


Новий рік - це час змін!

5 цитат із чудових книг, про які треба пам"ятати у 2017 році.


Василь Карп’юк «Ще літо, але вже все зрозуміло» - книга не для всіх

Книга, яка порушує багато питань. Питань побутових і вічних.


Маргарет Етвуд "Оповідь служниці"

Пробачення – теж сила. Просити його – сила, надати його чи не надати – чи не найбільша сила.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime