Статті про здоров'я та психологію

Що роботи, коли нігті почали ламатися? Ходити без манікюру чи вдатися до нарощування? Пропонуємо вам обрати для себе альтернативні варіанти лікування нігтів, які не зашкодять організму.

Причини ламкості нігтів

Способи лікування нігтів у домашніх умовах

  1. Йодний манікюр

Усі, хто хоча би раз у житті мав проблеми з нігтями, чули про таку процедуру. Вона дуже проста, але водночас дієва. Однак для того, щоб отримати бодай якийсь результат, треба робити йодний манікюр трішки частіше, ніж один раз на рік. Щонайменше – протягом місяця один-два рази на тиждень.

Для манікюру вам потрібен звичайний йод і ватна паличка, за допомогою неї ви будете наносити розчин на пластину нігтя. Але будьте обережні. Йод не повинен потрапляти на кутикулу, бо це може призвести до її «обгорання». Робити такий манікюр краще перед сном. Тоді ваші пальчики будуть у спокої, і ви не змиєте свою «красу» водою чи іншими засобами побутової хімії.

2. "Ванночка" з лимону

Лимон зміцнює нігтьову пластину, робить її пружною і гладкою. Окрім того у соку цього фрукта містяться вітаміни А, Е, Д, С, які попереджають розшарування нігтів та відбілюють шкіру рук.

Для такої ванночки вам знадобиться лимон, ніж і проточна вода. Розріжте цитрус навпіл і просто «помістіть» руки в м’якоть плоду на 10-15 хвилин. Після цього помийте руки під проточною водою.

Однак майте на увазі, що робити таку косметичну процедуру можна не більше ніж раз на тиждень. Інакше нігтьова пластина ризикує «пересушитися». Щоб помітити якісь результати, рекомендують проводити такі маніпуляції 2-3 місяці поспіль.

Також можна поєднувати сік лимона з морською сіллю та йодом.

У стакан води додати чайну ложку морської солі, три краплі йоду та три краплі лимонного соку. Занурити пальчики в ванночку на 10 хвилин. Повторювати процедуру не більше ніж раз на тиждень.

3. Натуральні масла

Дуже помічним у боротьбі з ламкими нігтями будуть різні натуральні масла. Що мається на увазі під висловом «натуральні масла»? Засоби, придбані в аптеці, не розведені іншими продуктами та рідинами. Купуючи масло уважно читайте склад, а також звертайте увагу на те, хто виробник продукту, де його розливали та запаковували.

Для зміцнення нігтів згодяться найрізноманітніші масла: оливкове, кунжутне, виноградних чи абрикосових кісточок тощо. Перед нанесенням масло треба нагріти, але не прокип’ятити. Підігріте масло краще поглинається. Наносячи рідину, масажуйте нігтики та шкіру навколо них. Це допоможе покращити циркуляцію крові. Наносити масло на руки та нігті можна хоч щодня, адже це жодним чином не зашкодить вашому організму. Для досягнення більшого ефекту масла можна компонувати.

4. Свіжі фрукти

Літо – період, коли можна зміцнити та «підкріпити» нігті корисними вітамінами та мікроелементами. Для цієї справи підійде смородина, малина, сік вишень тощо. Можна «годувати» нігті м’якоттю цих ягід або ж соком. До прикладу, видалення кіточок із вишень не лише зміцнить ваші нігті, але й помітно вибілить шкіру рук. Ефект помітно уже після першої процедури.

5. Настої із трав

Якщо ви не хочете «бруднити» нігті соками фруктів чи йодом, можете приготувати для них трав’яні ванни. Для цього вам потрібно придбати ромашку та корінь лопуха і зварити з них відвар. Після приготування додайте столову ложку настою у стакан води – ваша ванночка готова. Повторювати «водні процедури» можна раз на тиждень.

Якщо масштаби вашої проблеми виходять за рамки «домашнього» лікування, радимо звернутися до лікаря!


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Ерін Морґенштерн «Нічний цирк»

"Люди бачать те, що хочуть бачити. А найчастіше те, що їм кажуть, наче вони бачать".



Анн-Софі Брасм "Дихай"

Історія про життя, вибір та вбивство.


Правити граматичні помилки не потрібно

Лінгвіст пропонує не виправляти граматичні помилки у англійській мові.


«Пиши, сокращай»: створюємо сильний текст

Хочете гарно писати? Пишіть просто і натхненно!

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime