Статті про відомих людей

Історія кохання Клаудії Морі і Адріано Челентано сповнена щасливих і не надто щасливих моментів, але вони досі разом. Хоча це не так просто прожити з однією людиною 50 років під одним дахом.

Коротке замикання

Вона помітила його відразу. Харизматичний і епатажний, він не міг залишитися не поміченим. Та й, власне, не звик. Їй було 18, йому – 25. Вона – доволі успішна акторка й співачка, він – чоловік-пружина, котрий закохав у себе щонайменше половину італійських жінок.

Клаудія знала про Челентано багато. Про його вміння рухатися на сцені писали мало не всі газети. Та ще більше вони писали про його любов до представниць прекрасної статі. Тому на момент першого знайомства, на знімальному майданчику фільму «Якийсь дивний тип» (1963), Клаудії Адріано видався дещо легковажним, хоч і сподобався.

Змінити думку про чоловіка дуже скоро її змусив прикрий випадок. Під час однієї зі сцен дівчина випадково перекинула склянку з водою. Рідина потрапила на дроти, відбулося замикання і плафон розірвало на дрібні шматки. Один із уламків пошкодив Адріано обличчя. Забувши про всі застереження і пересуди, тієї ж миті Клаудія кинулася рятувати актора. Вона була стривоженою і Челентано це сподобалося. Він вирішив використати момент, а вона втратила пильність і усміхнулася.

- Я зроблю вигляд, що нічого не трапилося, якщо ти погодишся випити зі мною філіжанку кави у найближчому кафе.

Кар’єра: дружина Адріано Челентано

Вона випила із ним кави, а потім прийняла запрошення на концерт, де почула від закоханого до нестями Челентано зізнання у почуттях. 14 липня 1964 року, о 3 годині ночі, пара повінчалася. Клаудія стала законною дружиною Адріано Челентано.

Про характер актора ходили легенди, він не надто любив добирати слова і йти на компроміс. Тому у їхньому подружньому тандемі на компроміс пішла Клаудія. Знявши весільну сукню, вона завершила акторську кар’єру. Без жодних нарікань і сліз, без драм і прохань кохати її вічно.

Загалом фільмографія Клаудії Морі налічує 12 кінокартин, у 10 із яких вона знімалася із чоловіком. Вони були разом усюди: фільми, концерти, побут, подорожі… У них народилося троє дітей, вона стала його особистим агентом і найліпшим другом, але це не вберегло їхній шлюб від тріщини.

Під прицілом камер

Як це бути Адріано Челентано? Це постійно знаходитися на сцені, писати нові пісні, зніматися у фільмах, усміхатися прихильницям, родавати інтерв’ю… А вдома бути люблячим чоловіком прекрасної дружини. Однак навколо Адріано завжди крутилися красиві жінки і кожна з них хотіла зайняти місце Клаудії, навіть не усвідомлюючи, як це важко бути дружиною Челентано.

На зйомках «Приборкання норовливого» чоловік припустився помилки. Він закохався у Орнеллу Муті. Їх роман спалахнув, мов полум’я, але вогонь пристрасті загасив перший же дощ.

«Випадкова зрада – зовсім не привід для розставання. Її можна пробачити. А для чоловіка випадкові зв'язки – це як для механіка техогляд нового автомобіля», - Клаудія Морі.

Челентано повернуся до Клаудії, і вона впустила його у своє серце знову.

50 років разом

Історія Адріано і Клаудії триває. Подолавши усі негаразди, вони досі такі ж закохані і щасливі, як і 50 років тому.

«Ми з Клаудією завжди любили один одного. Нам довелося пройти через кризу 20, може, 30 років тому, але ми до сих пір одна сім'я», - Адріано Челентано.


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Хэл Элрод "Магия утра"

Не будет более подходящего дня, чем сегодня!


Сучасна українська поезія: кого почитати?

"Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка" (Альфонс де Ламартін)


Тоніно Ґверра "Сад забутих плодів"

Тоніно Ґверра, авторо новел, де поєдналися глибина й лаконічність східної притчі з несподіваністю європейського сюрреалізму. Блискучий і самобутній художник, який змінював світ і людей навколо себе.Таня Малярчук "Забуття"

10 цитат, які познайомлять вас із унікальною людиною - українським поляком В"ячеславом Липинським.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime