Статті про хворих

Діагноз Соломійки Сегеди – хронічна хвороба нирок (ХХП, 5 стадія), двостороння гіпоплазія нирок, хронічний пієлонефрит, білково-енергетична недостатність. Нині обидві нирки дівчинки не працюють, а тому єдине, що може її врятувати – операція, вартість якої складає 60 тис. $ (1 597 200 грн.).

Про те, що у доньки не працюють обидві нирки батьки дізналися, коли дівчинці виповнилося декілька тижнів.

«Усе було чудово… До того моменту, поки у Соломійки не підвищилася температура. Їй тоді було три тижні. Ми викликали швидку й за декілька годин потрапили до лікарні. Там у Солі взяли кров для аналізу, який показав, що у донечки не працюють обидві нирки», - розповідає мама Соломійки.

Із того моменту щасливе й безтурботне дитинство Соломійки закінчилося. Вона залишила затишну дитячу кімнату в рідному домі, змінивши її на бліді лікарняні стіни. Коли дівчинці виповнилося 1, 5 місяці вона потрапила до «Охматдиту», де продовжує лікуватися й нині.

Щоночі у брюшну порожнину Соломійки через катетор вливають діалізний розчин, завдяки якому зайва рідина і токсини з нирок відфільтровуються. Усе це, в купі з ліками, перешкоджає нормальному й повноцінному розвитку дівчинки. Змінити ситуацію може лише пересадка трупної нирки в Мінську (Білорусь) [трупна нирка пересаджується від загиблого,  при згоді його родичів], вартість якої складає 60 тис. $ (1 597 200 грн.). Станом на сьогодні, родина зібрала 12 395 $, залишилося 47 605 $.

Для батьків Соломійки, ця сума – непідйомна. Окрім того, щодня близько 1000 грн. йде на стаціонарне лікування дівчинки. Якщо потрібно придбати діаліз, сума зростає у декілька разів. Лише стериліум [використовують для гігєнічної та хірургічної обробки рук, не потребує змивання] та рукавички коштують разом 600 грн.

«Нещодавно ми їздили в ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України». Тамтешні лікарі виявили, що у донечки поступово зникає слух. Одне вушко чує на 30%, друге – на 50%. У звязку з цим, нам виписали слухові апарати, Соломійка зараз з ними ходить», - розповідає Марина (мама Соломійки).

Ситуація Соломійки складна. Уже 1,5 роки вона лікується в «Охматиді». І майже щомісяця у неї діагностують якесь відхилення чи хворобу. Причина цього – діаліз, через який, як уже було сказано раніше, вона не може повноцінно розвиватися.

Соломійка страждає, а разом із нею – її батьки.  Вони не можуть просто взяти й вилікувати донечку через «традиційний і банальний» брак коштів. А тому вони змушені просити про допомогу у всіх, кому не байдужа доля їхньої дитини.

«Страх за долю Соломійки, не дає нам опустити руки, розслабитися, відступитися і здатися. Він жене нас уперед, крок за кроком, наближаючи до мети. І нехай ці кроки маленькі, а, може, й для когось ледве помітні, ми точно знаємо, що все одно переможемо хворобу… Не дивлячись ні на що!», - Марина Сегеда.

Допомогти Соломійці можна прямо зараз, не виходячи з дому. Для цього потрібно мати декілька гривень і щире бажання допомогти маленькій дівчинці.

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№ 5168 7420 2487 8807 (грн.);

№ 5168 74202 487 8815 (євро);

№ 5168 7420 2487 9128 (долар).

Отримувач: Сегеда Марина Олександрівна

Сбербанк:

 №: 4276 3000 4493 3243

Отримувач: Христина Майдан (двоюрідна сестра Соломійки)

PayPal: marina7454133@mail.ru

Yandex-гаманець: 4100 1423 7806 886

Ківі-гаманець: +380677454133

Білайн: +7(906)4360046


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Шоколад: корисний чи шкідливий?

Чи можна їсти шоколад, коли сидиш на дієті, чи справді він псує зуби та провокує виникнення прищів? Відповіді на ці та інші запитання шукайте у статті.


Пол Каланіті "Коли подих стає повітрям"

Цитати із книги лікаря, який написав книгу за крок до смерті.


Фредрік Бакман «Ведмеже місто»

«Почуття невинності може стати великим стимулом».Стівен Кінг «Країна розваг»

«Чотири роки тому втратив маму. Тато досі горює. Він каже, що слова «жінка» і «жити» недарма починаються на одну літеру».

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime