Статті про хворих

Діагноз Соломійки Сегеди – хронічна хвороба нирок (ХХП, 5 стадія), двостороння гіпоплазія нирок, хронічний пієлонефрит, білково-енергетична недостатність. Нині обидві нирки дівчинки не працюють, а тому єдине, що може її врятувати – операція, вартість якої складає 60 тис. $ (1 597 200 грн.).

Про те, що у доньки не працюють обидві нирки батьки дізналися, коли дівчинці виповнилося декілька тижнів.

«Усе було чудово… До того моменту, поки у Соломійки не підвищилася температура. Їй тоді було три тижні. Ми викликали швидку й за декілька годин потрапили до лікарні. Там у Солі взяли кров для аналізу, який показав, що у донечки не працюють обидві нирки», - розповідає мама Соломійки.

Із того моменту щасливе й безтурботне дитинство Соломійки закінчилося. Вона залишила затишну дитячу кімнату в рідному домі, змінивши її на бліді лікарняні стіни. Коли дівчинці виповнилося 1, 5 місяці вона потрапила до «Охматдиту», де продовжує лікуватися й нині.

Щоночі у брюшну порожнину Соломійки через катетор вливають діалізний розчин, завдяки якому зайва рідина і токсини з нирок відфільтровуються. Усе це, в купі з ліками, перешкоджає нормальному й повноцінному розвитку дівчинки. Змінити ситуацію може лише пересадка трупної нирки в Мінську (Білорусь) [трупна нирка пересаджується від загиблого,  при згоді його родичів], вартість якої складає 60 тис. $ (1 597 200 грн.). Станом на сьогодні, родина зібрала 12 395 $, залишилося 47 605 $.

Для батьків Соломійки, ця сума – непідйомна. Окрім того, щодня близько 1000 грн. йде на стаціонарне лікування дівчинки. Якщо потрібно придбати діаліз, сума зростає у декілька разів. Лише стериліум [використовують для гігєнічної та хірургічної обробки рук, не потребує змивання] та рукавички коштують разом 600 грн.

«Нещодавно ми їздили в ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України». Тамтешні лікарі виявили, що у донечки поступово зникає слух. Одне вушко чує на 30%, друге – на 50%. У звязку з цим, нам виписали слухові апарати, Соломійка зараз з ними ходить», - розповідає Марина (мама Соломійки).

Ситуація Соломійки складна. Уже 1,5 роки вона лікується в «Охматиді». І майже щомісяця у неї діагностують якесь відхилення чи хворобу. Причина цього – діаліз, через який, як уже було сказано раніше, вона не може повноцінно розвиватися.

Соломійка страждає, а разом із нею – її батьки.  Вони не можуть просто взяти й вилікувати донечку через «традиційний і банальний» брак коштів. А тому вони змушені просити про допомогу у всіх, кому не байдужа доля їхньої дитини.

«Страх за долю Соломійки, не дає нам опустити руки, розслабитися, відступитися і здатися. Він жене нас уперед, крок за кроком, наближаючи до мети. І нехай ці кроки маленькі, а, може, й для когось ледве помітні, ми точно знаємо, що все одно переможемо хворобу… Не дивлячись ні на що!», - Марина Сегеда.

Допомогти Соломійці можна прямо зараз, не виходячи з дому. Для цього потрібно мати декілька гривень і щире бажання допомогти маленькій дівчинці.

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№ 5168 7420 2487 8807 (грн.);

№ 5168 74202 487 8815 (євро);

№ 5168 7420 2487 9128 (долар).

Отримувач: Сегеда Марина Олександрівна

Сбербанк:

 №: 4276 3000 4493 3243

Отримувач: Христина Майдан (двоюрідна сестра Соломійки)

PayPal: marina7454133@mail.ru

Yandex-гаманець: 4100 1423 7806 886

Ківі-гаманець: +380677454133

Білайн: +7(906)4360046


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво


Меланхолійно-джазова історія про осінь

А ви знаєте, чому плаче осінь?


Олена Сантьяго «Віднесені вітрами надій» («Унесенные ветрами надежд»)

Історія про кохання пірата й без п"яти хвилин одруженої жінки.Еліс Манро «Забагато щастя»

Дні людини, вони як трава, хіба ні? Скосити і спалити.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime