Статті про хворих

«Доню, якби мала крила, я б світ облетіла. Тебе врятувала…»

Маленькій Ангелінці нещодавно виповнилося два роки. Майже рік вона бореться із страшними хворобами – злоякісною пухлиною заднього середостіння та гепатитом А, В, С. Нині українські лікарі відправляють дівчинку до Німеччини. Сума, необхідна для початку лікування – 45 тис. євро (1 350 000.00 грн).

Історія маленької героїні

На появу донечки подружжя Задверняків чекало з нетерпінням і особливим трепетом. До її народження у молодих батьків був синочок. Але через недбалість лікарів і за велінням несправедливої долі, вісім років тому він помер... Після цього трагічного випадку життя Наталії (мами Ангелінки) зупинилося.

«Я дуже довго не могла прийти до тями. Боялася знову вагітніти, боялася народжувати…  Мені довелося декілька років боротися із гнітючим страхом, відновлювати психологічний стан, вчитися жити знову», - розповідає жінка.

Тому звістка про другу вагітність була для подружжя була не тільки радісною, але й рятівною. Наталя відразу відчула, що буде дівчинка. І саме вона, крихітна й безпомічна, мала змінити життя змучених батьків, розфарбувавши його яскравими фарбами. Однак і цього разу доля вирішила їх випробувати.

«Вагітність була нелегкою… А під час пологів усе взагалі пішло не так, як мало. Мені зробили кесарів розтин. Потім була реанімація, довгі дні, проведені в лікарнях... Та коли я нарешті змогла взяти донечку на руки,  зрозуміла, що вона моє життя, вона – найцінніше, що маю…», - розповідає Наталія, мама дівчинки.

Ускладнення розвитку подій

У травні 2015 року Ангелінка знову потрапила до Тростянецької центральної районної лікарні (ТЦРЛ). Дівчинку мучив задушливий кашель від якого вона задихалася. Тож сполохані батьки відразу звернулися за допомогою до медиків. Там нашій героїні діагностували обструктивний бронхіт та провели курс лікування відповідно до захворювання. Через 10 днів дівчинка повернулася додому, але не надовго. Два місяці по тому вона повернулася до ТЦРЛ, а вже 15 жовтня цього ж року лікарі повідомили батькам: «Для встановлення подальшого діагнозу, потрібно робити рентген». Побачивши нашвидкуруч результати, медики терміново відправили дівчинку до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні (ВОДКЛ), не вдаючись у подробиці. А вже там батькам повідомили шокуючий діагноз Ангелінки: новоутворення в середостінні (майже 7см).

Вердикт місцевих лікарів був непохитним: «Дівчинку потрібно негайно оперувати, оскільки пухлина (на хребті) дуже швидко росте. Після операції ви навіть не пригадаєте про її існування».  27 жовтня маленьку пацієнтку прооперували. Як виявилося вже потім, пухлина була не доброякісною, а злоякісною.

«Пухлина була діаметром майже 15см. Після проведення гістологічного аналізу виявилося, що вона злоякісна і дуже агресивна. Нам поставили діагноз: злоякісна пухлина бластемного типу заднього середостіння», - пригадує Наталія.

Здавалося б, на цьому випробування родини мали закінчитися, однак ні. Під час чергового переливання крові їй занесли вірус гепатиту А, В і С (діагностували німецькі медики). У результаті, це завадило лікарям провести курс хімічної терапії, щоб пухлина не пускала метастази, і стало останньою краплею у переповненій чаші терпіння знесилених батьків.

«Якось, коли Ангеліні робили чергове обстеження під наркозом, я не втрималася і дала волю сльозам. В якийсь момент із кабінету, де знаходилася наша дівчинка, вийшов лікар і попросив мене взяти себе в руки, бо у неї пришвидшилося серцебиття. Тоді я пообіцяла собі, що більше сліз не буде…», - розповідає мама нашої героїні.

                                                   Курс лікування                                                  

Побачивши, якими неуважними можуть бути українські лікарі, Наталя разом із чоловіком  вирішили лікувати донечку за кордоном. Так вони зв’язалися із благодійним фондом, який допоміг їм відправити зразки пухлини на гістологію до Німеччини. Результати тамтешніх обстежень підтвердили, що шанси на одужання у дівчинки досить високі. Та лише операція, проведена там, допоможе врятувати життя Ангелінки. Але спочатку їй потрібно пролікувати вірус гепатиту А, В та С, на цьому наполягають лікарі німецької клініки…

Сума, яку потрібно мати для лікування гепатиту, становить 45 тис. євро (1 350 000.00 грн). Для батьків дівчинки вона просто непідйомна. Мама тимчасово не працює, а тато – військовослужбовець, із травня 2015 року по липень перебував у зоні АТО. Зволікати з хірургічним втручанням не можна, діяти потрібно негайно. А всі грошові збереження, які були у родини, пішли на проведення численних обстежень та аналізів в Україні. Тому тепер вони змушені просити про допомогу в усіх небайдужих до їхнього горя людей.

 

«Протягом останнього року я познайомилася із багатьма матусями та їхніми дітками. Я бачила жінок, які втрачали дітей, і це страшно… Але попри все, я хочу сказати, що потрібно вірити. Вірити всім серцем і молитися, адже материнська молитва здатна творити чудеса. Треба зібрати волю у кулак, витерти сльози і йти вперед до перемоги над хворобою. Адже наші дітки чутливі, вони все-все бачать і розуміють», - розповідає Наталя.

Не дивлячись на те, що доля досить жорстко поводиться із нею, Наталя сподівається, що одного дня  Ангелінка неодмінно одужає, щоб тішити маму з татом своїми «мудрими» дитячими розмовами, розповідати віршики, вірити в дива і пізнавати цей прекрасний світ…

«Я сподіваюся, що вона виросте здоровою, красивою, доброю людиною, яка вмітиме співпереживати іншим, допомагатиме діткам. А ще я обов’язково розкажу їй про тих, хто не залишив нас сам на сам із бідою».

 

Допоможіть Ангелінці одужати, не залишайтеся байдужими до чужого горя. Ця дівчинка потребує вашої підтримки, адже сама вона не подолає підступну хворобу.

Подаруйте Ангелінці мрію!

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти: № 4149 4978 5843 8221

Отримувач: Задверняк Наталія Володимирівна (мама Ангелінки)

СберБанк

Номер карти: 4279 3800 1559 7927

Отримувач: Шинкарева В. І.

Qiwi гаманець: +380679598461

PayPal: ludmila.vlasova777@gmail.com

(Обираєте опцію Send money friend/family і вказуєте: для Angeliny Zadvernyak)

 

Група допомоги ВК: АНГЕЛИНА ЗАДВЕРНЯК! ОПУХОЛЬ! СПАСИТЕ ЖИЗНЬ!!!!! 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

9 порад творчим людям від Сюзанн Лафлер

Прості й цікаві поради від творчої людини


Ніколи не вимагайте від людини досконалості

Кохати - це те ж саме, що й дихати...


Незалежність

Вільна людина насолоджується кожним днем життя, бо знає, що його не повернути. Це – справжня незалежність.


Самотність – генетична «хвороба»?!

Самотніми не стають, самотніми народжуються?!


Сучасна українська поезія: кого почитати?

"Поезія – це найвеличніша форма, в яку може втілитися людська думка" (Альфонс де Ламартін)

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime