Статті про хворих

Обидві нирки Соломійки не працюють ще з народження. Тому дівчинка змушена терпіти напади болю замість того, щоб рости й спокійно пізнавати цей світ.  Полегшити її страждання може лише операція, вартість якої – 60 тис. $ (1 597 200 грн.).

Така коротка щастя мить

Соломійка з’явилася на світ у ту пору, коли все довкола квітувало й перероджувалося. Її поява ознаменувала для батьків початок нового життя, сповненого радощів і приємних турбот. Як довго вони чекали цієї зустрічі, як старанно готувалися, купуючи для своєї весняної дівчинки найкращі у світі іграшки й одяг…

Врешті, дев’ять місяці чекань і сподівань завершилися щасливо,16 квітня 2015 року батьки почули голос донечки і вперше взяли її на руки. Пологи пройшли вдало, а тому через декілька днів лікарі відпустили Соломійку та її маму додому, однак не надовго. Коли дівчинці виповнилося 3 тижні, у неї різко підвищилася температура. Через деякий час вона сягнула позначки +38, налякані батьки викликали швидку допомогу і малюка терміново госпіталізували. Дорогою до лікарні вони [батьки] молили Бога, щоб із їхньою дівчинкою все було добре, відганяли похмурі думки, налаштовуючи себе на краще, хоч це й не дуже допомагало. І лише після ретельного огляду, медики повідомили їм причину такого різкого підняття температури – у дівчинки не працюють обидві нирки…

Діагноз – хронічна хвороба нирок(ХХП, 5 стадія), двостороння гіпоплазія нирок, хронічний пієлонефрит, білково-енергетична недостатність.

Жити заради доньки

Усвідомлювати, що життя твоєї дитини – на волосині, неймовірно тяжко. Хочеться кричати щосили від нестерпного болю й безпомічності, хочеться стати птахом і облетіти всю землю, аби тільки знайти того, хто б допоміг її врятувати… Довгий час батьки Соломійки не могли зібратися із думками, адже вірити у почуте просто не хотілося. Однак усвідомлення того, що без їхньої допомоги донечка не впорається, змусило їх прийти до тями.

Спершу дівчинка лікувалася у місцевих лікарнях (у Дніпрі), однак коли їй виповнилося 1,5 місяці, стало зрозуміло, що стан маленької пацієнтки не покращується, а лікування майже не допомагає. Після цього мама Марина разом із донькою потрапили до Національної спеціалізованої дитячої лікарні «Охматдит». Там  нашу героїню помістили у відділення токсикології, відразу попередивши батьків, щоб ті готувалася до найгіршого.

 «Перед тим, як забрати Соломійку на операцію, лікарі сказали мені попрощатися із нею… Я досі пам’ятаю ці слова і той холодний дощовий вечір… Донечка в реанімації, а я сама в чужому місті стою під операційною і чекаю новин…». 

Ніхто не знав, чи витримає Соломійка операцію, і як складуються обставини далі. Однак дівчинка виявилася сильнішою, ніж думали лікарі. В операційній їй вставили катетор, а трохи згодом – діаліз [спосіб лікування, при якому кров очищується, а з організму виводяться всі токсичні компоненти, що з'явилися при обміні речовин]. Здавалося б, найстрашніше тепер позаду, але тоді ще ніхто не знав, що доля приготувала для блакитноокої принцеси цілу низку випробувань…

Пересадка трупної нирки

Лише після встановлення діалізу нирки Соломійки почали виконувати свої функції. Та  раптом у неї діагностували перетоніт [важке ускладнення запально-деструктивних захворювань органів черевної порожнини, що супроводжується вираженими місцевими і загальними симптомами, розвитком поліорганної недостатності], і вона знову опинилася у реанімації… Проте бажання жити перемогло хворобу й невтішні прогнози лікарів, – дівчинка знову прийшла до тями.

Нині Соломійка перебуває в «Охматдиті». Її стан більш-менш стабілізувався, але якою ціною? У рік і один місяць вона змушена терпіти жахливий біль і постійно виборювати своє право на життя. Щоночі їй у брюшну порожнину через катетор вливають діалізний розчин, завдяки якому зайва рідина і токсини з нирок відфільтровуються. Усе це, в купі з ліками, перешкоджає нормальному й повноцінному розвитку дівчинки. Змінити ситуацію може лише пересадка трупної нирки в Мінську (Білорусь) [Трупна нирка пересаджується від загиблого,  при згоді його родичів], вартість якої складає 60 тис. $ (1 597 200 грн.). Звісно, таких грошей у батьків Соломійки немає. У них є лише непереборне бажання поставити донечку на ноги і наповнити її дитинство світлими моментами. Тому вони звертаються до всіх небайдужих із проханням про термінову допомогу:

«Допоможіть нам врятувати нашого маленького ангелочка, нашу любу й милу дівчинку… Адже без вашої допомоги нам не впоратися…».

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№ 5168 7420 2487 8807 (грн.);

№ 5168 74202 487 8815 (євро);

№ 5168 7420 2487 9128 (долар).

Отримувач: Сегеда Марина Олександрівна

Сбербанк:

 №: 4276 3000 4493 3243

Отримувач: Христина Майдан, двоюрідна сестра Соломійки

PayPal: marina7454133@mail.ru

Yandex-гаманець: 4100 1423 7806 886

Ківі-гаманець: +380677454133

Білайн: +7(906)4360046


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво


Аромати осені

А чим пахне ваша осінь?


7 "золотих" правил щасливих стосунків

Стаття про те, як правильно будувати стосунки


Ульф Старк «Диваки і зануди»

А ви - "дивак" чи "зануда"?


Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime