Цитати з книг

"Не чекай, що життя щось тобі принесе, бо кожен рік, який проминає, щось забирає в тебе. Не чекай навіть такої простої речі, як спокій, бо немає жодної причини почуватися спокійною" (Амелі Нотомб «Подив і тремтіння»).

 

"Це добре, коли маєш, що дати. Особливо коли це – нематеріальне. Тоді твоя жертовність може на щось обернутися, а немає нічого кращого, ніж усвідомлення власної необхідності" (Іван Байдак "Тіні наших побачень").

 

«Не дратуйся, просто дивуйся», – казав мій тато" («Таємний щоденник Хендріка Груна віком 83 1/4 роки. Зроби щось із життям!»).

 

«Байдуже, ким ви себе вважаєте – генієм чи невдахою, – просто зробіть те, що задумали, і покажіть це світові.  Нехай інші чіпляють на вас ярлики, якщо мають таке бажання. І без ярлика ви точно не залишитесь, бо люди полюбляють цю справу. Насправді люди мусять всіх і все конкретизувати, бо їм здається, що так вони хоч якось упорядковують життєвий хаос, і їм стає спокійніше на душі» (Елізабет Ґілберт «Велика магія: творче життя без страху»).

 

"Минуле не можна стерти, але біль можна трохи притлумити. Хоч і не стерти. У дитинстві я думала, що це погано, але зараз розумію – що це на щастя. Ми щасливі, що можемо пам’ятати. Особливо – погане. Щоб ніколи не повторити його, якщо це від нас залежатиме" (Анастасія Нікуліна «Сіль для моря, або Білий кит»).

 

"Запам’ятайте просту істину: ми завжди знаємо, який вчинок є правильним. А от вчинити так – це найважче" (Сара Джіо «Остання камелія»).

 

"У кожному з нас ховається незнана чужомовна істота, з якою рано чи пізно доведеться розпочати діалог" (Анн-Софі Брасм «Дихай).

 

"Якщо шукаєш новий світ, не треба боятися старої, прилиплої до ніг глини" (Енквіст Пер Улоф «Книга про Бланш і Марі»).

 

"Ніколи не слухай людей, які хочуть тебе принизити через те, що ти чесно виконуєш свою роботу. Іди вперед і не зважай на них. Плекай свою гідність. Кому не подобається, скажи, щоб не пхали свого носа" (Еліс Манро «Забагато щастя»).

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Як захистити шкіру від холоду й вітру?

Три прості, але дієві поради.


Ніна Джордж "Маленька паризька книгарня"

"Старість – не хвороба. Усе старіє, навіть книги".


Алессандро Барікко "Шовк"

Цитати з надзвичайно цікавої, захопливої книги з непередбачуваним фіналом.


Фредерік Бакман «Моя бабуся просить їй вибачити»

"Не всі чудовиська бувають чудовиськами від самого початку. Деякі чудовиська народжені печаллю".


Стівен Кінг «Країна розваг»

«Чотири роки тому втратив маму. Тато досі горює. Він каже, що слова «жінка» і «жити» недарма починаються на одну літеру».

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime