Цитати з книг

"Не чекай, що життя щось тобі принесе, бо кожен рік, який проминає, щось забирає в тебе. Не чекай навіть такої простої речі, як спокій, бо немає жодної причини почуватися спокійною" (Амелі Нотомб «Подив і тремтіння»).

 

"Це добре, коли маєш, що дати. Особливо коли це – нематеріальне. Тоді твоя жертовність може на щось обернутися, а немає нічого кращого, ніж усвідомлення власної необхідності" (Іван Байдак "Тіні наших побачень").

 

«Не дратуйся, просто дивуйся», – казав мій тато" («Таємний щоденник Хендріка Груна віком 83 1/4 роки. Зроби щось із життям!»).

 

«Байдуже, ким ви себе вважаєте – генієм чи невдахою, – просто зробіть те, що задумали, і покажіть це світові.  Нехай інші чіпляють на вас ярлики, якщо мають таке бажання. І без ярлика ви точно не залишитесь, бо люди полюбляють цю справу. Насправді люди мусять всіх і все конкретизувати, бо їм здається, що так вони хоч якось упорядковують життєвий хаос, і їм стає спокійніше на душі» (Елізабет Ґілберт «Велика магія: творче життя без страху»).

 

"Минуле не можна стерти, але біль можна трохи притлумити. Хоч і не стерти. У дитинстві я думала, що це погано, але зараз розумію – що це на щастя. Ми щасливі, що можемо пам’ятати. Особливо – погане. Щоб ніколи не повторити його, якщо це від нас залежатиме" (Анастасія Нікуліна «Сіль для моря, або Білий кит»).

 

"Запам’ятайте просту істину: ми завжди знаємо, який вчинок є правильним. А от вчинити так – це найважче" (Сара Джіо «Остання камелія»).

 

"У кожному з нас ховається незнана чужомовна істота, з якою рано чи пізно доведеться розпочати діалог" (Анн-Софі Брасм «Дихай).

 

"Якщо шукаєш новий світ, не треба боятися старої, прилиплої до ніг глини" (Енквіст Пер Улоф «Книга про Бланш і Марі»).

 

"Ніколи не слухай людей, які хочуть тебе принизити через те, що ти чесно виконуєш свою роботу. Іди вперед і не зважай на них. Плекай свою гідність. Кому не подобається, скажи, щоб не пхали свого носа" (Еліс Манро «Забагато щастя»).

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Урсула Познанскі «Ереб»: грань між віртуальним та реальним світом

«Я відмовляюся визнавати реальність. Я не хочу приймати участі в тому, що відбувається навколо. Я віддаюся бажанню тікати від світу».


Правити граматичні помилки не потрібно

Лінгвіст пропонує не виправляти граматичні помилки у англійській мові.


«DUSHKA» – якщо хочеться «розквітнути»

Косметика, яку хочеться з"їсти.


Этти Хиллесум "Я никогда и нигде не умру"

Цитати звичайної, але надзвичайно мудрої жінки, яка вела щоденник у той період, коли німці знищували євреїв. У її восьми зошитах, які дійшли до нас, - боротьба з психологічним тиском, кохання, пошуки себе, біль і боротьба проти системи та проти власних бажань.


Метт Хейґ "Як зупинити час"

Той, хто боїться страждань, уже страждає від своїх страхів.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime