Статті про здоров'я та психологію

Коли за вікном все ще зима, а свята майже закінчилися, хочеться отримати «дозу» нових та «свіжих» вражень. Як ви дивитеся на те, щоб потішити себе та своє тіло запашною м’ятою від «DUSHKA»?

«DUSHKA» - це український косметичний бренд із Одеським присмаком. Його великий плюс полягає у тому, що косметику виготовляють вручну, використовуючи лише натуральні компоненти: масла, олії та різні екстракти. Не менш важливим плюсом косметики також є і ціна товарів. Якщо враховувати той факт, що вона «жива», а не синтетична, то її вартість не можна назвати захмарною.

Якщо ж говорити детальніше про саму косметику, то варто відзначити, що вона у «DUSHKA» «смачна», ароматна і справді якісна. До кожного товару є детальний опис, де вказано, з чого складається мило чи спрей, чи скраб. Погодьтеся, що це важливо. А також вказано, що всі товари мають право на життя лише 3 місяці. Чому? Правильно, тому що вони виготовлені з натуральних складників.

Щоб пересвідчитися у якості косметики «DUSHKA», ми протестували мило, гель для душу та скраб для обличчя.

Скраб-жука із ароматом мяти

Наш скраб-жуйка складається із цукру, натуральних масел та оливкового емульгатора. Скраб дійсно нагадує жуйку, бо, по-перше, смачно пахне, по-друге, тягнеться, як справжня жувальна гумка. Якщо вірити виробнику, то до складу такого скрабу входить більше масел, аніж до тих, які мають сипучу структуру.

Скраб гарно лягає на шкіру, але якщо ви вперше ним користуєтеся, то може виникнути невеличкий конфуз: «Ого, він справді тягнеться. І як мені натягти його на обличчя?». Однак після того, як ви змиєте засіб, ваша шкіра буде чистою, гладенькою і дуже м’ятою. Це приємні відчуття.

Гель для душу

Гель підходить для щоденного використання. Він також смачно пахне, але вже не тягнеться. Тому конфузів бути не повинно. Гель добре піниться і не залишає на тілі розводів.

Пляшечка для гелю зручна і красива. На ній намальований візерунок і таблиця, завдяки якій ви ніколи не забудете придбати новий засіб для душу від «DUSHKA»: «Ура! У меня новый гель!», «Обожаю свой гель», «Наполовину пуст, наполовину полон», «Как жаль, что все заканчивается», «Пора бежать в «DUSHKA».

Мило

До мила також жодних претензій немає: приємний аромат, хороший аромат і святковий (ялинковий) дизайн. Якщо у вас закінчиться гель для душу, мило на деякий час зможе його непогано замінити.

                                                                 

Тож загалом косметика від «DUSHKA» нам сподобалася. Вона смачно пахне і приємно тішить, а це якраз те, чого так бракує, коли закінчуються свята!


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Анн-Софі Брасм «Наше попереднє життя"

Цитати із книги, яка розповідає про непередбачуваність людського життя.


Кетрін Стокетт «Прислуга»

«Ми лише дві різні групи людей. Небагато нас розділяє. Не так багато, як я гадала».


Ігор Зарудко "Матадор. Нотатки авантюриста"

Світ чоловіка та жінки такий різний і водночас нерозривно пов"язаний. І скільки б чоловіки не нарікали на жінок, вони не можуть жити без них, без їхнього кохання, уваги та ніжності.


Шлюб – це не в’язниця!

Думки про те, якою має бути жінка, яка вийшла заміж.


Курбан Сеїд "Алі та Ніно"

Цікава і кисло-солодка історія кохання мусульманина і грузинки, яка розгортається на фоні війни.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime