Статті про здоров'я та психологію

Осінь уже не за горами. Буквально за декілька днів вона офіційно посяде місце сонячного і багатого на вітаміни літа. А це означає, що невдовзі розпочнеться сезон дощів і застуди. Дехто уже скуповує ліки, завчасно дбаючи про здоров’я. Однак ми пропонуємо вам ознайомитися із альтернативними рецептами профілактики та лікування застуди. 

Мед та інші компоненти

Усі знають, що мед – ліки №1 від застуди. Його можна додавати у чай, гаряче молоко чи просто їсти ложечкою. Однак його корисні властивості примножаться, якщо з його використанням приготувати вітамінну суміш. До її складу входить чорнослив, курага, ізюм, горіхи, цитрина і, звісно, мед. Усі компоненти потрібно ретельно помити у гарячій воді, а потім перемолоти і залити медом. Суміш радять зберігати в скляній банці в холодильнику. Вживати її можна в будь-яку пору року і з будь-чим.

Якщо ви не любите сухофрукти або не можете їх собі дозволити з певних причин. Приготуйте іншу, але не менш корисну суміш. Для цього вам знадобиться лимон (4-5шт.), корінь імбиру (150-200гр.) і мед (200 мл.). Подрібніть імбир (на тертці) та лимон з цедрою, перемішайте, а потім залийте усе медом. Цю суміш теж потрібно зберігати в холодильнику в скляному посуді.

Заморожені фрукти

Чудовим доповненням до вітамінних сумішей можуть стати морожені ягоди: малина, чорниця, смородина. Їх можна компонувати або морозити окремо. Для цього вам потрібно придбати ягоди, ретельно їх помити та засипати цукром. Також можна морозити ягоди й без додавання цукру, але тоді вони втратять колір та форму.

Такі припаси можуть зберігатися в  морозильній камері хоч від літа до літа (за умови справності холодильника). З них можна готувати не лише лікувальні чаї в період сезонної епідемії. Малина, чорниця, смородина – ідеальні складові  свіжого компоту, желе і начинки для тістечок.

Трави та сухофрукти

Якщо хочете вберегтися від застуди, пийте якомога більше чаїв із трав та компотів із сухофруктів. Буде ідеально, якщо усе це ви приготуєте самостійно, але якщо такої можливості  немає, трави ви можете придбати в аптеці, а сухофрукти – в магазині. Із трав вам пригодиться ромашка (найкращий антисептик), липовий цвіт, листя смородини чи малини, ожина; з сухофруктів підійдуть: сушені яблука, груші, сливи, абрикоси тощо. Узвар із сушених фруктів готується надзвичайно швидко та легко, а в поєднанні з медом стане незамінним помічником у боротьбі навіть із ангіною. Чаї із трав можна пити щодня, але якщо у вас є проблеми із тиском та серцем, від липи краще відмовитися або пити липовий чай у невеликих кількостях та не надто часто.

Звісно, усі описані вище рецепти допоможуть вам зміцнити імунітет, але не за один місяць і навіть не за два. Лише за умови регулярного споживання цих корисних смаколиків, ви побачите якісь позитивні зміни! 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Дж. Р. Р. Толкін «Листи Різдвяного Діда»

Святков книга про любов, дива і Різдвяного Діда.


Максим Рильський "Білі мухи"

Віршик без якого зима - не зима!


Чутливі люди: хто такі та як їм живеться

Текст, написаний за мотивами книги «Близко к сердцу: Как жить, если вы слишком чувствительный человек».


Анна Франк «Сховище. Щоденник у листах»

«Учора ввечері ми знову неабияк налякалися, коли раптом десь зовсім поряд постукали в стіну. Ми саме вечеряли. Решту вечора ми були пригнічені й знервовані».


Лариса Парфентьєва «100 способів змінити життя»

"Призначення не існує. Є потреби душі, які можна реалізувати різними способами".

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime