Статті про хворих

Діагноз Марини – інвазивна протокова карцинома правої молочної залози. Із раком дівчина бореться із 2017 року.

Ще у грудні вона писала у своєму Instagram про те, що лікарям вдалося приспати її рак. А вже сьогодні Марина вкотре збирає кошти на лікування. Вартість одного циклу складає 800 тис. грн.

 

Рак прийшов у життя Марини у той момент, коли її серце і так сильно боліло. Упродовж року вона пережила позаматкову вагітність та викидень.

«За декілька місяців після викидню у моїх грудях зявилося новоутворення, яке постійно збільшувалося. Лікарі списували це на гормональний фон, призначали мені гормональні препарати… А потім виявилося, що це рак молочних залоз. Я досі пам’ятаю, як слухала лікаря і не розуміла, що мені з цим робити… Що все це означає», - пригадує Марина.

У вінницькому онкодиспансері Марина дізналася, що має рак грудей першої стадії. А вже наступного дня дівчина прокинулася в операційній із пошматованим тілом і душею.

«Після операції я дивилася на своє тіло, ніби вперше. Частково видалені груди, великий шрам… Мені був потрібен час, аби до всього цього звикнути, але його не було. Я мусила розпочинати курс хіміотерапії», - розповідає наша героїня.

Лікарі запевняли Марину, що рак відступить, бо перша стадія лікується швидко. Але хвороба виявилася не такою поступливою, як передбачалося.

Відтак хіміотерапія стала не завершенням лікування, а лише початком. За чотири роки боротьби з раком Марина мала ремісію, але рак і досі є у її житті.

«Йдучи на контрольне обстеження, я сподіваюся, що рак нарешті звільнив мене від себе. Але він щоразу завдає мені удару. І щоразу той удар виявляється сильнішим, ніж попередні. Коли я нещодавно дізналася, що рак прогресує, у мене сталася істерика. Це просто неможливо ані витримати, ані зрозуміти», - ділиться переживаннями Марина.

Впродовж останнього року дівчина лікувалася в лікарні Ізраїльської онкології «Lisod». Там вона пройшла 30 курсів хіміотерапії, пережила променеву терапію і численні ускладнення. Їй здавалося, що рак слабшає.

Однак на початку січня цього року виявилося, що у Марини рецидив раку молочної залози. І врятувати її може лише імунотерапія, вартість якої складає 800 тис. грн.

«Коли я дізналася вартість одного циклу імунотерапії, у мене був шок. Важко пояснити словами, що я тоді відчула. Мене накрило хвилею страху і паніки. Сльози самі покотилися з очей... Лікарі сказали, що починати лікування потрібно якомога скоріше. Нам дали 10 днів на збір хоча б частини потрібної суми. І відлік почався…», - розповідає героїня.

301 тис. грн вдалося зібрати Марині за тиждень, аби почати лікування. Але їй бракує 499 тис. грн для того, аби пройти повний цикл імунотерапії.

«Боляче усвідомлювати, що моє життя нині залежить від грошей. Від грошей, яких у мене немає. Мені страшно. Дуже страшно. Якщо я скажу, що не боюся, то збрешу.

Я так наполегливо боролася із раком увесь цей час, тому до рецидиву не була готова ні морально, ні фізично. Зараз я намагаюся налаштуватися на боротьбу, намагаюся усміхатися, але це так важко.

Мені дуже хочеться жити. Просто жити, любити, творити. Але для цього я маю одужати. Я маю добити рак», - ділиться переживаннями Марина.

Нині дівчина чекає дозвіл на вливання препарату Наб-Паклітаксел (Abraxane) від Міністерства охорони здоров’я України. Він не зареєстрований у нашій країні, тому лікарі мають попередньо отримати дозвіл на його використання.

Для того, щоб пройти повний цикл лікування, Марині бракує 499 тис. грн. На жаль, без них вона не зможе продовжити свою боротьбу за життя, яке так сильно любить. Тому їй вкрай необхідна наша підтримка. Значення має будь-яка сума!

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149497871822195

Monobank: 5375414110522892

Отримувач: Ваталінська-Кушнір Марина Анатоліївна

Міжнародний переказ можна здійснити на вищевказані картки через систему transfergo.com

Контактний номер телефону: 380977637533

Email: vatalinskay@gmail.com

 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

8 цитат Коко Шанель про моду

Мода - це стан душі.


5 мотиваційних короткометражок, які надихають

Мотивації забагато не буває!


Хэл Элрод "Магия утра"

Не будет более подходящего дня, чем сегодня!Василь Карп"юк "Паперушка"

Щира і мудра казочка для дітей і дорослих!

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime