Статті про книги

Хто не готується до Різдва? Той, хто його не святкує. Наприклад, родина Мумі-тролів.

Але у різдвяній історії «Різдво приходить у країну Мумі-тролів» вони долучаються до святкування найсвітлішого торжества року.

Що з того вийшло? Справжнісіньке Мумі-Різдво!

 

Так, Мумі-тролі не святкують Різдво. А все тому, що взимку вони сплять. Восени Мумі-тролі вкладаються у свої зручні та теплі ліжечка, щоб спати аж до весни.

Але цього року їх розбудив буркотливий Гемуль, тож їм нічого не залишається, як готуватися до свята.

« - Скоро Різдво, а ви тут собі спите! Це ж просто нечувано!»

Зі слів Гемуля Мумі-тролі зрозуміли, що Різдво – це «щось страшне». Бо коли всі переполохано бігають із краю в край, то це точно нічого хорошого не віщує.

Так Мумі-тролі почали готуватися до свята, щогодини дізнаючись якісь нові подробиці про Різдво. Виявилося, що воно, тобто Різдво, любить ялинку, подарунки й смачні страви. Ще б пак!

« - Без сумніву, ялинка потрібна, щоб захиститися від страхіття, - промовив Мумі-тато. – Треба, то треба!».

Мумі-тролі принесли додому ялинку, оздобили її прикрасами. Мумі-мама приготувала чорничний пиріг, збиті вершки й ґоголь-моґоль.

А потім Мумі-мама, Мумі-тато, Мумі-троль і Хропся приготували для Різдва найкращі подарунки. Кожен із них віддав йому найдорожче, що в нього було. Наприклад, мама – ілюстровану книжку, а тато – вудочку.

«Усі виклали дарунки навколо ялинки. А тоді повсідалися кружком у сніг і почали чекати на катастрофу».

Але катастрофи не сталося. Сталося диво – Мумі-тролі зробили Різдво щасливим. Крихітні Малючки отримали подарунки і смаколики. Їхні оченята сяяли від радості, хіба заради цього не варто було прокинутися?

«Різдво приходить у країну Мумі-тролів» – це переказ короткої оповідки «Ялинка», яку написала Туве Янссон. За змістом вони майже не відрізняються. Але чого вартують казкові ілюстрації Філіппи Відлюнд! Буде що розглядати і дітям, і дорослим.

Читаючи цю невеличку книжечку, ваші дітлахи добряче повеселяться. А ще вони зрозуміють, як важливо здійснювати чужі мрії! Бо Різдво існує для того, щоб ніхто не почувався самотнім і нещасним!

 

Радимо прочитати:

«Ялинка», «Історія про останнього на світі дракона», «Седрік», «Дитя-невидимка», «Зима-чарівниця» («Країна Мумі-тролів», книга 2»).


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Комедійна драма "Прянощі та пристрасті"

Фільм про те, як важливо цінувати рідних, попри успіх і визнання. Адже найголовніше у житті - це любов близьких людей і кохання прекрасної дівчини.Стівен Кінг «Історія Лізі»: психологічна драма з присмаком горору

"Історія Лізі" – важка книга. Місцями її складно читати й навіть розуміти".


Сексуальність жінки – що це?

Що ви знаєте про "жіночу сексуальність", а що хотіли б дізнатися? У цій короткій статті ми пропонуємо вам зрозуміти, як "розпізнати" сексуальну жінку в собі.


Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime