Статті про хворих

Маленькій Каті – 4 роки. Від моменту народження і до сьогодні вона бореться за право на повноцінне життя. Найбільша мрія дівчинки – ходити. Але для того, щоб її здійснити, потрібно зробити багато впевнених кроків у світле майбутнє.

Точка відліку

Катруся – бажана дитина у сім’ї. До її появи юні батьки ретельно готувалися, однак у якийсь момент щось пішло не так.

 «На третій день після пологів, я помітила що у донечки виникли судоми. Однак лікар запевнила мене, що із нею все гаразд, і порадила не вигадувати дурниць», - розповідає Каріна, мама Каті.

Того ж дня стан дівчинки погіршився і вона потрапила до реанімації. 8 днів вона провела під апаратом штучного дихання, а потім ще місяць перебувала під наглядом лікарів у відділенні патології для новонароджених. Причина цього – правосторонній крововилив у мозок та судоми.

«Повернення додому стало для нас справжнім випробуванням. Було зрозуміло, що попереду на нас чекає нелегке життя», - пригадує Каріна.

Лікування та реабілітація

У нове життя Катруся увійшла із досить серйозними діагнозами – змішаний тетрапарез (обезсилення рухової функції у наслідок ураження нервової системи, руки та ноги не функціонують), вальгусна деформація нижніх кінцівок із стійкими вираженими порушеннями рухів, ЗРР (затримка розумового розвитку) на тлі ЗПМР (затримка психомоторного розвитку).

Розвиток Катрусі був повільним. Лише коли їй виповнилося 2 роки, вона навчилася самостійно сидіти. Однак ходити та розмовляти дівчинка так і не змогла. Це було надскладним завданням для неї, хоча здорові дітки роблять це без будь-яких труднощів і  з великим задоволенням.

Лише нещодавно Катруся зробила свої перші кроки. Це сталося під час чергового курсу реабілітації у Міжнародній клініці відновлювального лікування  (клініка Козявкіна). Проте яких зусиль це їй коштувало.

«Щоразу, коли я дивлюся на свою донечку, то думаю, що вона цього не заслуговує. Безперервне лікування, реабілітації, масажі… Чому вона не може просто рости й розвиватися? Чому для того, щоб стати на ноги, їй потрібно так багато страждати?».

Декілька років тому батьки Катрусі звернулися за допомогою до італійських лікарів. Тамтешні неврологи запевнили батьків, що дівчинка зможе ходити й буде розмовляти, якщо зайнятися її лікуванням.

«Нам сказали, що Катрусі потрібно не так уже й багато, просто процес відновлення має бути безперервним», - розповідає Каріна.

Нині дівчинка робить спроби ходити чи розмовляти, однак поки що безрезультатно. Для того, щоб це сталося, їй потрібно ще багато працювати над собою. Зараз батьки збирають кошти для того, щоб відправити донечку на лікування до Харкова. Вони дуже сподіваються, що після нього вона почне говорити.

«Із клініки («Метод Томатіс») нам виставили рахунок у розмірі 10 000 тисяч гривень, однак для нашої сім'ї це великі гроші, оскільки до цього часу ми витратили вже всі свої заощадження. Тому я звертаюся за допомогою до всіх небайдужих. Для нас важлива кожна гривня», - розповідає Каріна.

Життя маленької Катрусі може змінити кожен із нас, допомігши її фінансово. Попереду на неї чекає багато курсів реабілітації, але кожен із них наближує її до мрії. Дуже простої мрії – мати щасливе дитинство.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7423 5231 8715

Отримувач: Тіщенкова Каріна Андріївна (мама)

ПриватБанк: 4149 4978 6636 7107

Отримувач: Тіщенков Богдан Валентинович (тато)

Сбербанк: 4276880245406651

Отримувач: Чебикін Андрій Олександрович

Билайн: +79642973606

WebMoney:

U784122450747 – гривні

R205998905938 –  рублі

E257932275123 – євро

Z394747821734 –  долари

QIWI: +380968198548

PayPal: karina@dkm.dp.ua


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Наші діти - це не ми!

Любіть своїх дітей і не "перевиховуйте".


Дмитро Чернишов «Як люди думають»

«Усі люди думають однаково. Різниця полягає лише в тому, що одна людина певної миті перестає думати, а інша думає далі...".Весняна феєрія (Національний ботанічний сад ім. Н. Н. Гришко НАН України)

Куди піти погуляти? Можна у ботанічний сад!


Гарбузовий пиріг із ваніллю та кленовим сиропом

Гарбузовий пиріг із ваніллю та гарним настроєм!

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime