Статті про хворих

Ксенії – 32 роки. Із 2012 року жінка невтомно бореться за життя, долаючи хворобу за хворобою.... Нині їй потрібне «нове» серце, вартість якого – 125 тис. доларів.

Лейкоз та рестриктивна кардіоміопатія

У 2012 році самопочуття Ксенії із незрозумілих причин різко погіршилося. Жінка звернулася за допомогою до лікарів. І після ретельного огляду їй повідомили страшний діагноз – гострий мієлобластний лейкоз [група злоякісних захворювань кісткового мозку, що зачіпають мієлоїдний росток. Тобто, ту частину кісткового мозку, в якій знаходяться попередники лейкоцитів].

Повірити у почуте було складно, однак довелося. Хвороба атакувала організм жінки несподівано, завдавши йому сильного удару, тому діяти потрібно було терміново. Ксенія із останніх сил боролася за життя, однак ситуація ускладнилася. 24 курси хіміотерапії «знищили» лейкоз, але разом із ним і серце героїні.

У 2014 році в Інституті кардіології імені академіка М. Д. Стражескажінці жінці поставили новий діагноз – рестриктивна кардіоміопатія, серцева недостатність [захворювання міокарда, яке характеризується порушенням скоротливої функції серцевого м'яза, погіршенням розслаблення його стінок]. Наша героїня знову потрапила до лікарні, де їй довелося випити сотні пігулок, пройти десятки курсів лікувальної терапії, проте марно. У якийсь момент хвороба ускладнилася і їй повідомили: «Сподівайтеся на Бога».

«У той період свого життя я багато плакала. Мені дуже хотілося жити, але я страшенно втомилася від усього того жаху, який невтомно переслідував мене… Не було сил рухатися далі».

Однак друзі вмовили жінку звернутися за допомогою в Інститут серця МОЗ (Київ). Там її вкотре оглянули і подарували надію на одужання.

Шлях до мрії

Як виявилося, раніше Ксенії ставили хибний діагноз… У жінки – дилатаційна кардіоміопатія [характеризується генералізованим ураженням серцевого м’яза з переважною локалізацією у лівому шлуночку, дилатацією серця та тривалою недостатністю кровообігу]. Лікар повідомив, що надія на одужання є, однак для цього потрібно мати кошти – 25 тис. грн. Необхідну суму зібрали і жінці провели три курси імуносорбції [метод очищення плазми, який має на меті видалення із крові антитіл та антигенів за допомогою імунних абсорбентів]. Вона дала позитивний результат, фракція викиду [показник, що визначає ступінь ефективності роботи серцевого м'яза під час удару] виросла від 22% до 36% (норма – від 55% до 70%). Однак це не допомогло врятувати ситуацію,  серце не запрацювало…   

Станом на сьогодні, жінці потрібно мати 125 тис. доларів, щоб отримати «нове» серце. Пересадку Ксенії робитимуть в Індії (клініка "Фортіс", місто Гургаон), оскільки українські лікарі допомогти їй, на жаль, уже нічим не можуть. 

125 тис. доларів – це занадто велика сума для жінки. За 5 років виснажливого лікування родина витратила всі заощадження. Тому сьогодні наша героїня звертається із проханням про допомогу до всіх, кому не байдужа її доля.

«Я мрію стати на ноги… Мрію побачити, як виросле і змужніє мій син… Мрію знову безтурботно усміхатися чоловіку і не думати про смерть… Тому прошу вас, будь ласка, допоможіть мені повірити в диво, допоможіть мені отримати «нове» серце…».

Допоможіть Ксенії одужати! Для неї цінна будь-яка ваша допомога!

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149497832093977

Гаманець Вебмані: R651064747228

Ківі гаманець: +380950427012

Сбербанк: 5469 5900 1232 0399

Отримувач: Віктор Олександрович Смєлов

PayPal vertaletavich@ukr.net (отримувач: Nadiya Hnachuk)

SWIFT-переказ в іноземній валюті:

Карта для євро (EUR):

BENEFICIARY: SHCHIHOL KSENIIA

ACCOUNT: 4731185612188331

BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK

SWIFT CODE: PBANUA2X

INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany

SWIFT CODE: COBADEFF

CORRESPONDENT ACCOUNT: 400 8867004 01

IBAN: UA493052990004731185612188331

 

Карта для доларів (USD):

BENEFICIARY: SHCHIHOL KSENIIA

ACCOUNT: 4731185612188356

BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK

SWIFT CODE: PBANUA2X

INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK

SWIFT CODE: CHASUS33

CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

IBAN: UA533052990004731185612188356

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Арт-простір

Фото та малюнки

6

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

7

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

7 кроків до кохання

Як зберегти кохання і відрізнити справжні почуття від "підробки"?


Амелі Нотомб "Подив і тремтіння"

Цитати із неоднозначної і неймовірно цікавої книги про життя японки.


Весілля – найголовніше свято вашого життя

Декілька простих порад для тих, хто планує одружуватися.


Франсуаза Саган "Любите ли вы Брамса?"

"Любить – это еще не все. Нужно еще быть любимым".


Цитати із Біблії

Завтра - Пасха, велике християнське свято. Хтось святкує його, дотримуючись усіх споконвічних традицій, а хтось обмежується приготуванням смачних страв. Вірити в Ісуса/ Бога чи не вірити, особиста справа кожного із нас, але знати про нього повинні всі.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime