Статті про хворих

Історія нашого маленького героя – складна і сповнена випробувань. У свої 2 роки він багато пережив і стерпів, однак це не заважає йому рости й розвиватися. Діагноз Нікіти – ДЦП [узагальнюючий термін для групи захворювань, які проявляються в першу чергу порушеннями рухів, рівноваги та положення тіла], мікроцефалія [значне зменшення розмірів черепа і відповідно головного мозку при нормальних розмірах інших частин тіла], спастичний тетрапарез [порушення руху верхніх і нижніх кінцівок], ЗПР [затримка психічного розвитку], субатрофія зорового нерва [відмирання волокон зорового нерва, в результаті якого інформація із сітківки доходить до мозку у викривленому вигляді], глухість.                                     

Коли Нікіта з’явився на світ, у нього зупинилося серце… Потім була реанімація, страшні вироки лікарів, сльози та розпач батьків… Тепер його життя – це безперервне лікування і реабілітація.

За два довгих роки наш маленький герой проходив обстеження у різних клініках України (Трускавець) та світу (Китай, Чехія). Після кожної такої спроби він доводив медикам і мамі з татом, що може і хоче розвиватися.

5 місяців тому хлопчику підсадили у головний мозок стовбурові клітини (підсаджені нервові клітини розмножуються, «змушуючи» мозок працювати). Після цього Нікіта став краще чути, у нього з’явився хапальний рефлекс, правильні реакції на біль, музику, шум. Хлопчик частіше усміхається, вимовляє багато звуків, демонструє рідним свій чоловічий характер. Раніше йому було важко виражати навіть найелементарніші емоції…

Рішення зробити цю операцію далося батькам Нікіти важко. Ніхто не обіцяв їм, що будуть позитивні зрушення, оскільки мозок хлопчика не відповідає (обидві півкулі були пошкоджені під час невдалих пологів). Відновити його повністю неможливо, але хоча б певну частину – цілком реально. Першим кроком для досягнення цієї мети була операція, яка принесла помітні результати. Тому, зваживши усі «за» та «проти», Олександра та Костянтин вирішили ризикнути вдруге.

 «Я пообіцяла Нікіті, що ніколи його не покину. І я стримаю своє слово. Наш хлопчик буде здоровим.  Разом із чоловіком ми прикладемо всіх зусиль, щоб це сталося якомога скоріше. Друга операція – це ще один крок до нашої мети», - пояснює мама хлопчика.

Нікіта пройшов складний шлях. Попереду на нього чекає ще не один курс лікування та операція. Але уже сьогодні його можна назвати маленьким героєм. Адже він не здається і не дозволяє це зробити батькам.

«Я – мама надзвичайної дитини, бо незважаючи на складний діагноз, наш хлопчик усе розуміє і відчуває. Він щодня вчить нас цінувати життя і людей, які знаходяться поруч, гартує наш із чоловіком дух. Він – наше маленьке щастя…», - ділиться думками Олександра.

Друга операція із підсадки стовбурових клітин має відбутися 1 травня 2017 року. Її вартість становить 22 тис. доларів. Для батьків нашого героя це досить великі кошти, оскільки всі свої заощадження вони витрачають на реабілітацію сина. Тому сьогодні, як ніколи, їм потрібна ваша підтримка. Долучіться до збору коштів, допоможіть Нікіті одужати, адже він так хоче обійняти маму і тата…

«Нікіта навчив мене звертати увагу на чужі проблеми, співпереживати. До його народження я не думала про «особливих» діток і майже нічого не знала про них. А вже сьогодні я усвідомлюю, як багато є людей, які знаходяться у подібній ситуації. Дехто скептично ставиться до лікування таких діток, однак я налаштована рішуче, адже вони дуже чутливі і розумні. Їм потрібна наша допомога, у них треба вірити, за них треба боротися».

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

5168 7423 3015 3390 (Сотников Константин Дмитриевич)

Райффайзен Банк Аваль:

4149 5019 6692 5687 (Сотникова Александра Александровна)

Сбербанк:

4276 3000 3315 1625

PayPal: constantine.sot@gmail.com


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Фільм "До зустрічі з тобою"

Стрічка, яка змусить вас замислитися над своїм життя, стрічка, яка навчить вас цінувати коханих.


Курбан Сеїд "Алі та Ніно"

Цікава і кисло-солодка історія кохання мусульманина і грузинки, яка розгортається на фоні війни.


На карантині: про статеве життя та вагітність

Усе, що вам потрібно знати про секс та вагітність на карантині.


Валентин Терлецький "Кілька років зими"

Цитати з надзвичайно теплої і химерної книги про зиму і не лише.


«Місто дівчат»: захоплива історія про нестерпну легкість буття

"Світ неправильний. Кожна людина має свій характер – і все. З людьми різне стається".

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime