Статті про хворих

27 вересня 2017 року у Білорусі в «Центрі трансплантації органів і тканин» Оксані Пелепець зробили пересадку печінки. Операція пройшла вдало. І незабаром жінка повернулася в Україну. Та через три місяці її самопочуття різко погіршилося, і вона знову опинилася у лікарні.

Діагноз Оксани – ерозивна гастропатія (пошкодження слизової шлунку, яке проявляється кровотечами з множинних поверхневих ерозій слизової оболонки), важка анемія (зниження концентрації гемоглобіну нижче 70 г/л).

Нині жінці необхідно провести операцію, вартість якої складає $3 тис.

Історія хвороби

Історія Оксани розпочалася 2011 року, коли у жінки виявили цироз печінки. Врятувати уражений хворобою орган не вдалося, тому 2017 року у Мінську їй зробили трансплантацію.

«Операція пройшла вдало, хоча лікарі казали, що я складний пацієнт. Потім я повернулася додому, де самостійно виконувала вказівки лікаря», - розповідає наша героїня.

Та вже через три місяці після повернення додому, Оксані стало зле. У жінки з’явилася сильні болі в області шлунку, нудота, запаморочення.

«Я одразу зрозуміла, що щось не так… Тому я звернулася за допомогою до харківських лікарів. У Харкові я пройшла тижневий курс лікування. Але виписали мене без точного діагнозу…», - пригадує жінка.

Вдома самопочуття жінки продовжувало погіршуватися. Тому через два тижні вона поїхала до Мінська.

«Лікар оглянув мене й сказав, що печінкова артерія обвита тромбом, а ворітна вена дуже звузилася. Щоб її розширити, у вену в терміновому порядку встановили стент. Артерію врятувати не вдалося», - розповідає наша героїня.

Медики пояснюють, що стан здоров'я жінки погіршується на фоні прогресування мієлофіброзу, серйозного захворювання крові. В Україні з таким діагнозом живе лише два пацієнти, один із них – Оксана.

Необхідність проведення операції

Зараз Оксана знаходиться вдома. Вона лікує селезінку, яка збільшилася на фоні мієлофіброзу, періодично здає необхідні аналізи, відслідковуючи показники крові. Але допомогти їй може лише операція по видаленню варикозних вен шлунку, через які у жінки цього року відкрилася сильна внутрішня кровотеча (ерозивна гастропатія).

«Лікар сказав мені, що затягувати з операцією не можна. Але зробити її цього року я не можу, бо в мене нема необхідних коштів», - зізнається жінка.

Вартість операції складає $3 тисїї проведення призначено на 15 січня 2019 року. Станом на сьогодні, зібрано $370.

«Зараз ми по копійці збираємо цю суму. Покладних грошей у нас нема. Усі заощадження ми все витрачаємо на таблетки, які я їм жменями кожного дня. Через це я дуже переживаю, не можу спати і їсти, плачу, коли ніхто не бачить... Ми так раділи, що операція пройшла без ускладнень… І тут таке сталося, – ділиться переживаннями героїня.

Родина Оксани неодноразово зверталася за допомогою до благодійних фондів, підприємців, бізнесменів, але майже безрезультатно. Тому сподіватися вона може лише на допомогу небайдужих людей.

«Усі ці роки мені помагали люди. Вони багато разів рятували мене від смерті. Я дуже вірю, що і зараз вони мене не покинуть… Бо я дуже хочу видужати…», - зізнається Оксана.

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5167 9856 6069 7673 (гривні)

ПриватБанк: 5168 7573 4534 7738 (долари)

ПриватБанк: 5168 7573 4534 7944 (євро)

Отримувач: Пелепець Оксана Вікторівна

 

СберБанк: 4817 7600 3737 7391

Отримувач: Козакова Наталя (волонтер)

 

PayPal: sm_natka@yahoo.com

Отримувач: Наталя Смотрова (волонтер)

 

Яндекс-гаманець: 410015472846424

 

Для зв’язку:

0680692342 (Василь, чоловік Оксани)

0683318527 (Оксана)

 

Скайп: ok8ana81

E-mail: pieliepiets@mail.ru

Допоможіть Оксані зібрати необхідну суму! Не будьте байдужими!

Значення має кожна гривня! 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

ЦікавоЗ Новим 2018 роком!

Нехай вам щастить, друзі!


Еліс Манро «Забагато щастя»

Книга про життя, як воно є.


Том Гілленбранд «Полювання за темним еліксиром»

Рецензія на книгу про каву і пригоди.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime