Статті про хворих

«Я закохана у життя і мистецтво…»

Оксані Кученьовій – 36 років. Уже довгих 12 років вона тяжко хворіє, бо має невиліковну хворобу – інтерстиціальний цистит із виразками Ханнера (ІЦ – запалення сечового міхура, яке переростає у хронічне захворювання; виразки Ханнера – невеликі за розмірами рожеві виразки слизової оболонки, які при наповненні сечового міхура починають кровоточити).

Справа в тому, що сечовий міхур жінки не працює. Тому їй необхідно видалити його та провести пластику нового сечового міхура. Вартість такої операції у Франції складає €25 400.

Історія хвороби

Історія Оксани розпочалася 2006 року. Йдучи пішки на роботу, жінка промерзла, після чого у неї з’явилися ознаки циститу. Спочатку вона намагалася вилікувати хворобу самотужки, та за кілька днів ситуація погіршилася й Оксана звернулася за допомогою до лікарів.

«Я зробила низку всіляких аналізів, ходячи по колу від уролога до гінеколога. З горем навпіл мені призначили лікування. Переважна більшість препаратів, які я тоді приймала, були антибіотики. Я пропила їх, але краще мені не стало. Ситуація тільки погіршилася…», - розповідає наша героїня.

Тоді жінка за порадою знайомих звернулася до іншого лікаря. Він провів огляд та призначив їй лікування чотирма видами антибіотиків та вливання колоїдного срібла у сечовий міхур. Курс лікування мав тривати 10 днів.

«Це були дуже болісні процедури. Я терпіла їх, молячи Бога про те, щоб усе це скоріше закінчилося. Після третьої процедури я не змогла дістатися додому громадським транспортом – біль був нестерпний. А на десятий день лікування я просто не змогла піднятися з ліжка»,- пригадує жінка.

Після цього Оксана взяла тривалу лікарняну відпустку і пройшла повторне обстеження у міській лікарні №3. Там їй повідомили: «У Вас – рак останньої стадії, готуйтеся до найгіршого». Довгих три роки жінка прожила у білих палатах, вперто чіпляючись за життя… Як виявилося згодом, діагноз «рак» був помилковим.

А вже 2010 року українські медики відмовилися лікувати жінку і порадили їй їхати за кордон. Зібравши кошти для поїздки, 2013 року Оксана потрапила до ізраїльської клініки. Там їй нарешті поставили точний діагноз – інтерстиціальний цистит із виразками Ханнера. Це невиліковна хвороба, але за умови проведення своєчасної та правильної лікувальної терапії її можна ввести у стан ремісії.

«Ізраїльські лікарі пояснили мені, що цього діагнозу могло б не бути, якби мене правильно лікували… Чути це було нестерпно важко, як і усвідомлювати, що все могло скластися по-іншому», - з болем розвідає наша героїня.

Лікувальна терапія і операція

З 2013 року й до сьогодні Оксана приймає вартісний препарат німецького виробництва «Цистистат» та антибіотики, які допомагають їй жити. Також вона періодично проходить певні процедури, котрі направлені на підтримку роботи її сечового міхура:

  • розтягування сечового міхура під загальним наркозом 2-3 рази на рік. Вартість однієї процедури – 15 тис. грн;
  • введення у сечовий міхур лікарських препаратів на основі гіалуронової кислоти раз на два тижні (бажано). Вартість 1 флакона ліків (50 мл) – $150.

Але полегшити страждання жінки може лише операція, під час якої їй видалять старий сечовий міхур і встановлять новий. 2017 року орган Оксани перестав працювати через повне ураження.

«Наші лікарі не давали мені гарантії, що після операції в Україні, я бодай навіть прокинуся... Тому я була змушена шукати закордонних спеціалістів. Як виявилося, не всі можуть мені допомогти й там. Але необхідну мені операцію може успішно провести у Франції хірург-робот Da Vinci. От тільки її вартість складає майже 26 тис. Це шалена сума, якщо враховувати те, що великі кошти йдуть на підтримувальну терапію…», - з болем в голосі розповідає Оксана.

Коштів на проведення необхідної операції у жінки немає. З 2008 року вона не працює за станом здоров’я, а оформити інвалідність не може. У перелік хвороб, які дають право на отримання державних коштів, інтерстиціальний цистит із виразками Ханнера не входить.

Жінка неодноразово зверталася із проханням надати їй фінансову допомогу на лікування за кордоном до Департаменту охорони здоров'я, але безрезультатно.

«У Департаменті мені сказали, які папери необхідно зібрати, щоб моє прохання розглянули у Міністерстві охорони здоров'я. Також порекомендували звернулися до Інституту урології. Ми звернулися туди, але лікарі лише розвели руками. Крім того, найголовнішу довідку-рекомендацію на лікування за кордоном мені ніхто видавати не хоче. Кажуть, що отримують їх одиниці», - розповідає наша героїня.

Нині жінка знаходиться в Україні. Вона чекає на диво і малює картини, які, на жаль, чомусь ніхто не купує…

«Знаєте, я закохана у життя і мистецтво. Попри те, що збір коштів майже стоїть на місці, я не втрачаю віри в Бога і людей. Вірю, що все буде добре, а поки пишу картини… Вони допомагають мені забути про негаразди й біль, який зруйнував моє життя», - розповідає Оксана.

Більше картин - на сторінці SAVE OXANA

Нині з необхідної суми зібрано лише незначну частину – €1700, а час невпинно спливає… Оксані немає на кого сподіватися, окрім підтримки небайдужих людей, від яких залежить її майбутнє.

Допоможіть їй повірити в диво, адже вона має ще так багато хороших мрій, які неодмінно мають здійснитися.

«Мрію стати мамою, зайнятися вокалом і влаштувати у галереї виставку своїх робіт…», - зізнається Оксана.

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти: 5168 7422 0683 8967 (грн)

Отримувач: Кученьова Оксана

 

Сбербанк

Номер карти: 4276 2200 1129 2243 (рублі)

Отримувач: Силоньок Наталія Олександрівна (волонтер)

Позначка: на допомогу Оксані

 

Білайн

Номер: +79605489555

Позначка: на допомогу Оксані

 

Donut (для всіх країн)

http://www.donationalerts.ru/c/oksanakuchenova

Як перевести кошти?

Необхідно перейти за посиланням і вибрати будь-який зручний для вас спосіб: банківська карта, мобільний телефон, WebMoney, QIWI, Яндекс.Деньги, Пейпал.

 

Ощадбанк (рублі)

Отримувач:  Петрова Наталія (волонтер)

56А: БАНК-ПОСЕРЕДНИК: ПАТ, СБЕРБАНК, МОСКВА, РФ

БИК 044525225, К /С 30101810400000000225

ІПН 7707083893

СВІФТ: SABRRUMM

57D: /30111810100000000540

ПАТ "ОЩАДБАНК"

КИЇВ, УКРАЇНА

СВІФТ: SABRUAUK

59D: /26206001526571 Petrova Nataliia Oleksandrivna

 

WebMoney

U120449278848

Z167508445637

E387257712902

R146285332195

Для всіх країн:

https://funding.webmoney.ru/d/oksana-kuchenjova

(Необхідно перейти за посиланням і вибрати будь-який зручний для Вас спосіб: банківська карта, WebMoney, Bitcoin, Сбербанк, Альфа, Мобільний телефон, QIWI, Яндекс.Деньги)

 

Відеозвернення Оксани: Видеоброщение! Собираю на операцию!

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Сезон застуди відкрито: як не потрапити у пастку?!

Якщо протягом року зміцнювати імунітет, то ймовірність захворіти застудою значно зменшується. Як подбати про свій організм, щоб було корисно та ще й смачно?


Меланхолійно-джазова історія про осінь

А ви знаєте, чому плаче осінь?Б. Антоненко-Давидович "За ширмою"

Людям властиво помилятися, часом вони не бачать очевидних речей, не чують рідних і страшенно бояться зазирнути "за ширму" власного життя, а дарма...


Шляхами Києва

Фото найулюбленіших місць столиці

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime