Статті про хворих

Незабаром Демиду Дубовику виповниться 3 роки. Майже на всіх фото він усміхається, попри те, що із листопада минулого року хлопчик бореться із тяжкою хворобою.

Діагноз Демида – гострий лімфобластний лейкоз (онкологічне захворювання крові), гострий період. Нині він разом із мамою знаходиться в ізраїльській клініці Tel Aviv Sourasky Medical Center (Ichilov), де проходить курс хіміотерапії.

Сума збору на лікування складає $222 637 тис., для закриття збору бракує $7 822 тис.

Історія хвороби

Історія маленького Демида розпочалася минулої осені. Хлопчик поскаржився мамі на сильний головний біль, який і став початком виснажливої боротьби за життя.

«Одного дня перед сніданком Демид розплакався, намагаючись пояснити мені, що у нього болить голова. Він узяв мене за руку, повів у свою кімнату, де ліг на ліжечко, укрився ковдрою і закрив очі. Я дала йому пігулку Нурофену і через 20 хвилин синочок пожвавішав», розповідає мама нашого маленького героя Олена.

Але наступного дня ситуація повторилася. Демиду знову стало зле. Тоді жінка вирішила звернутися за допомогою до лікарів. Огляд у невролога не допоміг з’ясувати, що спричинило появу головних болів. Натомість усе вирішив звичайний аналіз крові, який засвідчив низький рівень гемоглобіну в крові – 72.

«Спочатку Демиду зробили переливання крові, щоб вирівняти рівень гемоглобіну. Потім у нього взяли пункцію. Без наркозу, без попередження, перед вихідними. Три дні ми чекали на результат. І лише потім лікар озвучила діагноз: «У хлопчика – лейкоз, який саме, скажу ввечері. У той момент я не плакала, не ставила запитань, від хвилювання у мене тремтіли руки і ноги… Ми просто поїхали додому», - пригадує Олена.

Точний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз – вибив жінку із рівноваги. Її світ перевернувся. Та вже наступного дня разом із сином вони полетіли до Тель-Авіва (Ізраїль) на обстеження.

«Коли нам озвучили точний діагноз, я не знала, що робити. Мене накрив страх і паніка… Але завдяки нереальній підтримці друзів, які запустили інформаційну хвилю, і небайдужим людям нам перерахували $30 тис… Менш ніж за добу... Ці кошти ми наступного ж дня витратили на обстеження в ізраїльській клініці Ichilov».

У Ізраїлі діагноз Демида підтвердили. Хлопчика госпіталізували – знову підвів низький рівень гемоглобіну. А потім почалося виснажливе лікування: численні аналізи, антибіотики, спинномозкові пункції, гормонотерапія, хіміотерапія.

Подальше лікування

Нині Демид знаходиться в ізраїльській клініці Ichilov. Його лікування триває. Попереду – нові курси хіміотерапії і період реабілітації. Однак усе це коштує немалих грошей.

«Лікування Демида триватиме близько 2 років. У клініці нам виставили орієнтовний рахунок на суму $222 637 тис. Майже всі кошти ми зібрали, щоб закрити збір нам не вистачає $7822. Незважаючи на те, що люди нам постійно допомагають, для нас це непідйомна сума. У нас її просто нема… І я постійно думаю про те, де взяти ці гроші», - пояснює Олена.

Сьогодні Демид разом із мамою гуляють вуличками Тель-Авіва. Хлопчик усміхається і ловить теплі промені сонечка. Усміхається і його морально виснажена мама, яка понад усе на світі мріє побачити синочка здоровим.

«Я не можу знову і знову просити у людей допомоги. Це неправильно. Благодійність має бути посильною, а не жертовною. Наш збір досі продовжується. І, на жаль, я не можу бодай якось вплинути на цей процес, не можу допомогти синочку самотужки. Тому я сподіваюся на небайдужих людей і на везіння», - зізнається мама Демида.

А від везіння залежить багато. Ніхто не може передбачити, як відреагує маленький організм на подальше лікування. Ніхто не знає, будуть ускладнення чи обійдеться без них.

«Остання побічна реакція на хіміотерапію обійшлася нам у $13 300 тис.», - розповідає Олена.

Незабаром Демиду виповниться три рочки. Попереду на нього чекає багато щасливих моментів і нових відкриттів, які не зможуть затьмарити жодні випробування. Допоможіть йому повірити в диво, побороти рак і повернутися у щасливе дитинство, де нема маминих сліз, крапельниць і уколів.

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168742707540393 (грн)

Отримувач: Дубовик Олена Сергіївна (мама)

 

Сбербанк: 5469380033951988 (рублі)

Отримувач: Дубовик Алина Виталиевна (сестра)

 

PayPal - alina.dubovik96@gmail.com

 

Western Union – перекази у будь-якій валюті

 

Із документами можна ознайомитися тут: Демид Дубовик. Страница помощи 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво
Гігієнічний душ: правила, які ви маєте знати

Коли, як та чим митися, аби не нашкодити своєму здоров’ю?


Ігор Зарудко "Матадор. Нотатки авантюриста"

Світ чоловіка та жінки такий різний і водночас нерозривно пов"язаний. І скільки б чоловіки не нарікали на жінок, вони не можуть жити без них, без їхнього кохання, уваги та ніжності.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime