Статті про хворих

Ігорю – 17 років. Шість років тому у нього діагностувати лімфому Беркіта (злоякісна пухлина). Серйозну хворобу хлопець успішно подолав, та вже на початку цього року у його медичній карті з’явився новий запис: гострий мієлоїдний лейкоз (онкологічне захворювання крові).

Врятувати Ігоря може лише трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин, вартість якої складає близько $100 тис.

Зібрано 212 682 грн і 995 рублів. 

Історія хвороби

Коли вся країна готувалася до Нового року, сімнадцятирічний Ігор Мальцев «згорав» від високої температури. Хлопець приїхав додому на канікули, але неочікувано для всіх занедужав.   

«28 грудня у Ігоря різко піднялася температура. Наступного ранку ми поїхали до районної поліклініки, де стоїмо на обліку. Але нас лікар не прийняв, бо ми не підписали з ним декларацію. Та нам пощастило, того дня нас прийняв педіатр, який призначив Ігорю антибіотики. А 31 грудня йому стало ще гірше», - розповідає мама нашого героя.

Відтак занепокоєна жінка звернулася до лікарні за місцем проживання. Тамтешній педіатр теж призначив хлопцю антибіотики, але зменшив дозування. 

«Ігор приймав їх протягом пяти днів, але температура трималася. 4 січня ми вдруге поїхали до районної поліклініки… Але лікарі нічого конкретного нам не могли сказати. І тоді я просто розплакалася… У мене вже не було сил дивитися на змученого сина, який тиждень ходив із температурою 40 градусів», - пригадує Ганна.

Після цього Ігоря відправили здавати аналіз крові. Він показав, що рівень лейкоцитів значно перевищує норму, а якщо бути точними, то у 169 разів. Хлопця терміново госпіталізували.

«Коли мені сказали, що в сина гострий лейкоз, на якийсь час все довкола перестало існувати. Я не знала, що казати, куди бігти. У квітні 2018 минуло 6 років відтоді, як він поборов лімфому Беркіта… Як так могло статися, що у нього знову виявили онкологічне захворювання, я не розумію…», - ділиться переживаннями Ганна.

Трансплантація мозку

Зараз Ігор знаходиться у реанімації Харківської міської лікарні №16. Він пройшов перший курс хімічної терапії, попереду на нього чекає ще чотири.

«Перший блок хіміотерапії Ігор переніс нормально, без ускладнень. Незабаром почнеться другий. Лікарі хочуть ввести його у стан ремісії, тоді можна буде готуватися до пересадки мозку», - пояснює мама Ігоря.

Оперуватимуть хлопця за кордоном. В Україні, на жаль, йому допомогти не можуть. Річ у тому, що Ігорю потрібно знайти донора стовбурових клітин. Стовбурові гемепоетичні клітини рідних йому не підходять, а пошуками неродинних донорів наші медики поки що не займаються.

Орієнтовна вартість трансплантації кісткового мозку за кордоном (Білорусь/Туреччина) складає $100 тис. У цю суму не входить вартість п’яти хіміотерапій, які має пройти Ігор.

«Перша хіміотерапія обійшлася нам майже у 60 тис. грн. Де брати гроші на наступні пять блоків, я просто не знаю... А коли закордонні клініки дали нам відповідь щодо вартості пересадки, у нас опустилися руки... $100 тис – це дуже велика сума», - із сумом пояснює Ганна.

Нині стан Ігоря стабільний, але говорити про позитивні зміни лікарі не наважуються. Хлопець  болісно відреагував на повернення раку, однак намагається не падати духом. Він би зараз багато віддав, аби поміняти лікарняну палату на студентську аудиторію. Ігор навчається у Вовчанському медичному коледжі, мріє стати лікарем… Але нині його майбутнє залежить від грошей. Від великої суми грошей, яких у його родини нема.

«Мені боляче бачити, як страждає моя дитина. Боляче усвідомлювати, що я нічого не можу змінити. Тому я молюся Богу… і прошу людей, щоб вони нам допомогли, бо лише на них ми можемо надіятися. Я хочу, щоб Ігор одужав, повернувся до навчання, став щасливим і безтурботним хлопцем… Він уже так багато настраждався…», - ділиться переживаннями мама нашого героя.

 

Допоможіть Ігорю одужати, адже у нього ще так багато мрій, які мають здійснитися.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4991 2098 3018 (гривні)

ПриватБанк: 5168 7573 9360 6191 (долари)

ПриватБанк: 5168 7573 9360 6183 (євро)

ПриватБанк: 4149 4991 2127 1967 (рублі)

Усі карти оформлені на Мальцеву Ганну (мама Ігоря)

 

Група допомоги: СРОЧНЫЙ СБОР НА ТКМ МАЛЬЦЕВУ ИГОРЮ 

Із документами можна ознайомитися у групі допомоги: фотогалерея

 

 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Зоя Казанжи "Щось таке як любов"

Ти можеш бути такою, якою заманеться…


Дві книги, які варто прочитати у листопаді (грудні)

Цього місяця вчимося розуміти дітей та "вчимо" правила з української мови!


Ми отримуємо те, що віддаємо

Якщо ви ділитеся із людьми злом, то лише зло може до вас повернутися!


Вода - еліксир молодості

Чому потрібно пити щодня 2,5-3 літри води? Яку користь приносить людині прозора рідина та як впливає на самопочуття?


Санд Ілсе "Близко к сердцу. Как жить, если вы слишком чувствительный человек"

Цитати із незвичайної науково-психологічно книги.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime