Статті про книги

Цього місяця порадимо вам дві чудові книги. Перша з них – про дітей, друга – про мову. Обидві книжечки надзвичайно цікаві і помічні (що не менш важливо)! 

Авраменко О. Є. «100 експрес-уроків української»

Українська мова – це державна мова України. Загалом усі українці мали б розмовляти саме нею, але з цим у нас чомусь не склалося. Однак, на наш погляд, це не заперечує того факту, що всі українці повинні знати хоча б елементарні правила рідної мови. Все-таки документи ми ще (дякувати Богу) заповнюємо українською. Зараз ви подумаєте: «Але ж читати чи вчити правила – це так нудно». І ми звами погодимося. Це дуже нудно й майже непродуктивно. Певно, так подумав і Авраменко й вирішив видати «100 експрес уроків української».

Якщо ви ще й досі кажете: «Я вибачаюся, а у вас є експресо?», - тоді ця весела «карманна» книжечка вам точно стане у пригоді.

Ґжеґож Касдепк  «Велика книга почуттів»

Ця книга призначена для дітей, але на наш погляд, погортати її можна й дорослим, оскільки усі ми родом із дитинства. А питання, які піднімає письменник завжди були й будуть актуальними як і для дітей, так і для дорослих: що таке щастя, як побороти тугу, як розпізнати перше кохання, як здолати страх тощо.

Читаючи «Велику книгу почуттів», маленькі читачі зможуть знайти відповіді на чимало запитань, які їх хвилюють (хоча, звісно, далеко не на всі). Цікаво, що після кожного оповідання автор пропонує ознайомитися із практичними поради для дорослих та дітей. Деякі з них – цілком доречні, а деякі можна поставити під сумнів. Однак варто пам’ятати, що автор – це звичайна людина, а всі люди висловлюють переважно суб’єктивні думки. Комусь вони (думки) стануть в пригоді, а комусь здадуться смішними й примітивними.

– Діти ростуть із землі, – пробурмотіла директорка, схилившись над списаними від руки аркушами. – Їх треба поливати, бо якщо цього не робити, вони будуть малі й криві.

Це ж треба, яке відкриття.

– Дітей купують в Інтернеті на аукціоні. Якщо батьки запропонували за дитину дуже багато грошей, потім у бабусі доводиться позичати пенсію.

Корисне посилання: Мова – ДНК нації: Лепетун допоможе вам вивчити українську мову


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Постать жінки в українській традиції

Стаття про життя української жінки в традиційному суспільстві.


Анн-Софі Брасм "Дихай"

Історія про життя, вибір та вбивство.


Алессандро Барікко "Шовк"

Цитати з надзвичайно цікавої, захопливої книги з непередбачуваним фіналом.


Василь Карп"юк "Паперушка"

Щира і мудра казочка для дітей і дорослих!


Александр Дюма – класик французької і світової літератури

24 липня народився Александр Дюма, відомий французький письменник, журналіст, драматург і поціновувач жіночої краси.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime