Статті про книги

 

Знайти справжнє кохання – нелегка справа. Хоча, приміром у 18-20 років, вам може здатися, що подібні закиди – абсолютна нісенітниця. Адже попереду у вас ціле життя, яке точно «підкине» вам одного-двох претендентів на роль ідеального чоловіка. Так, власне, і буде. Однак є декілька непередбачуваних «але», які можуть завадити вашому сімейному щастю. Які саме і як їх обійти? Математичними секретами ділиться Ханна Фрай.

Люблять лише красивих?

Ні, люблять не лише красивих. Адже кохання – це «хімія», яка виникає між двома людьми, незалежно від соціального статусу, віку і зовнішньої привабливості. Шанс створити сім’ю є абсолютно у всіх. Інша справа, чи зумієте ви його використати.  

«Як бачимо, наше обличчя, можливо, не вдасться змінити так, щоб воно подобалося абсолютно всім. Однак коли йдеться про пошук партнера, у дію вступає також чинник людського вибору. Вибір означає ймовірності, а ймовірності кличуть математиків до роботи.

Коли хтось вирішує підійти до вас у барі або відповісти на ваші залицяння на вечірці, ця людина не оцінює вашої краси, порівнюючи з усіма обличчями світу».

Якщо Боженька не наділив вас вродою, не засмучуйтеся, а уважніше придивіться до себе. Можливо, ваш козир – це милі веснянки, приємний голос, унікальне почуття стилю чи щось інше.

Ігри побачень і математика сексу

Для того, щоб упіймати своє щастя за горло, потрібно грати у ігри: ходити на побачення, проявляти ініціативу і не цуратися сайтів знайомств. У життя є одне цікаве правило – воно любить ініціативних і рішучих. Тому ви повинні робити всі можливі ходи, які воно вам пропонує. Сидіти і чекати з моря погоди не можна.  

У «Математиці кохання» Ханна Фрай наводить цікавий приклад:

 «Коли слабка претендентка зустрічає чоловіка, який їй подобається, вона робить усе можливе, щоб домогтися його уваги. З іншого боку, сильна претендентка впевнена, що вона є гарною партією для будь-кого, менше схильна випинатися зі шкіри, адже знає, що на неї, можливо, десь у майбутньому чекає інший, кращий чоловік.

Побачивши відсутність зацікавлення з боку більш привабливої жінки, чоловік зупиняє свій вибір на тій, яка приділила найбільше уваги та «виловила» його з фонду холостяків».

Тому, дівчатка, ніколи не займайте роль пасивного гравця, якщо вам подобається якийсь чоловік. Одразу хапайте бика за роги (тільки цур, лише за роги).

Ще один важливий момент. Шукаючи пару, не зайвим буде зареєструватися на сайті знайомств. Але не покладайте занадто великі надії на інтернет-ресурси. Віртуальне спілкування зазвичай відрізняється від реального. Однак відкидати цей варіант також не варто. Можливо, вам вдасться зламати систему.

І найголовніше – не лягайте у ліжко з усіма підряд.

«Багато чого може трапитися, коли двоє людей уперше опиняються разом у ліжку: початок нового життя чи нової інфекції, сильне взаємне розчарування і зніяковіння або навіть – іноді – задоволення. Але дещо трапляється під час сексу неодмінно: двоє людей утворюють між собою зв'язок в уявній мережі. І ці зв'язки не можна розірвати – хоч би як ми цього хотіли, протверезівши».

Спочатку перевірте, чи є сенс у тому, щоб утворювати зв'язок саме з цією людиною.

«Науковцям давно відомо, що мова нашого тіла «віддзеркалює» мову тіла тих, хто нас приваблює. У нас розширюються зіниці; слова, які ми використовуємо в розмові, підпорядковуються мовленнєвим патернам іншої людини, і ми з нею починаємо сміятися в унісон. Усе це відбувається буквально протягом кількох хвилин, і ці ознаки можна використовувати, щоб кількісно виміряти зв'язок між двома людьми».

І жили вони довго і щасливо…

Якщо вам вдалося відшукати підходящу людину, між вами виник міцний зв'язок (не інфекційного характеру) і взаємна симпатія, залишається вирішити останню задачу – прожити довге і щасливе життя. Ханна Фрай одразу попереджає, що це буде складно. Вам доведеться йти на поступки і не лише слухати свого партнера, але й чути.

«Жити довго і щасливо – це не лише мати можливість поскаржитися. Для початку варто додати, що своїми словами ви повинні виявляти відкритість та розуміння і що поваги до партнера завжди має бути більше, аніж вашого відчуття скривдженості».

Тому, дівчатка і хлопчики, не дозволяйте гніву та емоціям керувати вашим розумом. Це стосується не лише стосунків між чоловіком та жінкою. Погоджуюся, бути мудрим чи мудрою непросто, однак якщо ви оволодієте цим ремеслом, ваше життя буде спокійним, щасливим і довгим. Як і годиться!

P.S. Використовуйте всі шанси! Якщо ви їх не бачите, створюйте самотужки!


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

"Вечірнє сонце, дякую за день..."

Чарівні фото не менш чарівного світу!


"Ти ж знаєш, що я без нього не вмію»

Бережіть тих, кого любите. Цілуйте своїх чоловіків. Часто і без вагомих на те причин.


Жан-Поль Дідьєлоран "Читець у ранковому експресі"

Цитати із дуже незвичайної і оригінальної книги, написаної на сучасний лад.


Мультфільм "Пісочник": для настрою і натхнення

Не бійтеся своїх страхів, їх можна подолати!


Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime