Статті про здоров'я та психологію

Усі ми знаємо, що вода – це еліксир молодості. Дієтологи і спортсмени запевняють, що її потрібно пити вранці, перед сніданком, і протягом усього дня. У підсумку (за добу) має вийти 2-2,5 рідини. Однак є одне «але». Пити воду краще вдень, а перед сном «обпиватися» нею не варто. Чому? Давайте дізнаватися разом.

Насправді усе залежить від організму кожної людини. Одні можуть пити воду перед сном і не страждати від побічних ефектів, а інші уже вранці «розгрібати» наслідки. Які?

По-перше, набряки під очима. Знайомо? Часто такий конфуз трапляється влітку, коли організм постійно потребує зволоження, а ми забуваємо натиснути кнопку «стоп». Випита перед самим сном вода потрапляє під шкіру, а все тому що наш організм намагається створити додатковий «водний резервуар» про всяк випадок. Але потрібно знати, що трапляється таке лише тоді, коли ми  споживаємо аж занадто багато води, ігноруючи запити організму протягом дня.

По-друге, коли ми вживаємо воду, наші нирки отримують додаткове навантаження. Воно, звісно, їм потрібно, але хто ж любить працювати понад норму? Взяти до уваги це потрібно перш за все тим, хто має серйозні проблеми з нирками.

По-третє, не рекомендують пити воду у великих кількостях, якщо на вечерю до вашого меню входили солоні страви чи страви зі спеціями, рибою, гострими соусами тощо. Тоді спожита вода завдасть вам лише зайвих клопотів: набряки під очима, порушення роботи нирок, зупинка шлунку (до спожитих страв приплюсовується вода і шлунку складніше працювати).

Загалом дієтологи рекомендують вживати перед сном не більше 100-150 рідини: чаю, чистої води, компоту, узвару тощо. Вода необхідна людині – це очевидно, але вночі організм все ж має відпочивати. Насичувати його рідиною бажано вдень, коли всі внутрішні органи працюють на повну потужність. Тоді й користі від пиття буде значно більше!

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Останні оновлення

При надії: відверто про алкоголь, секс, паління

Тетяна Крисюк (Гелетюк) / 12:09
Тіло&душа

Фоторепортаж

Цікаво

10 правил сильних людей

Мрії збуваються тільки тоді, коли люди прикладають максимум зусиль!


7 "золотих" цитат Винниченка

7 "вічних" і надзвичайно актуальних цитат Володимира Винниченка


Алессандро Барікко «Море-океан»

Книга про море. Прекрасне й жахливе водночас...Уляна Скицька «Наші на карті світу»

«Робіть неможливе» (Любомир Романків)

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime