Статті про хворих

Віталію Мірошніченку – 29 років. 7 із них він бореться зі страшною недугою – Лімфома Ходжкіна (різновид пухлинних новоутворень, вражаючих зазвичай лімфатичну систему організму, що складається з об'єднаних між собою дрібними судинами лімфатичних вузлів). Сума збору, необхідна для лікування чоловіка («борг» і реабілітація), – 165 646 $ (4 454 751,01 грн).

Коли руйнуються мрії

Життя Віталія було яскравим і насиченим. Як і всі молоді люди, він мріяв про хорошу роботу й міцну родину. І здавалося, що всі його мрії мали підстави здійснитися, адже поруч із ним була та єдина і неповторна жінка, яка завжди його підтримувала, заспокоювала, втішала. Про що ще міг мріяти чоловік? Та поки Віталій разом із коханою будував красиві плани на майбутнє, безглузда доля втрутилася у їхнє тихе щастя…

У 2009 році самопочуття чоловіка різко погіршилося: слабкість, запаморочення, відсутність апетиту. З кожним днем ситуація загострювалася, а тому наш герой звернувся за допомогою до медиків. У місцевій Харківській лікарні чоловік пройшов десятки обстежень та зробив чимало аналізів для того, щоб дізнатися, що ж із ним коїться. Восени 2009 року лікарі поставили пацієнту діагноз – Лімфома Ходжкіна.

Виснажливий період лікування

Повірити в почуте було надзвичайно складно. Віталію здавалося, що це всього лиш кошмарний сон, за мить його розбудить будильник і він прокинеться. Однак цього не сталося. Діагноз, на жаль, був вірним, а дійсність – суворою. Хвороба дуже швидко взялася руйнувала організм чоловіка, а тому зволікати з лікуванням було б великою помилкою. У Харківському обласному клінічному онкологічному центрі Віталій пройшов шість курсів хіміотерапії. Кожна наступна хімічна терапія була значно сильнішою за попередню. Щоразу хвороба відступала на 6-8 місяців, а потім знову поверталася. За три виснажливих роки безперервного лікування недуга прогресувала з 2-ої стадії до 4-ої.

У 2012 році наш герой пройшов останній курс хіміотерапії (всього їх було 26). Стан хворого трішки покращився, у рідних та близьких чоловіка з’явилася надія, що хвороба візьме паузу (довготривала ремісія). Однак у 2015 році вона знову дала про себе знати. Ситуація ускладнилася. Українські лікарі відмовилися далі лікувати хворого. Можливо, через відсутність необхідного обладнання, а можливо, через брак досвіду.

Відтак Віталій опинився у скрутній ситуації. Та оскільки роздумувати було ніколи, – рішення прийшло саме собою – потрібно їхати за кордон. Допомогти чоловіку погодилися в Ізраїлі. Сума, яку озвучили тамтешні лікарі, шокувала Мірошніченків – 158 тис. доларів. Зібрати таку суму за тиждень-два було нереально, а час збігав. Тоді ситуацію врятувала одна небайдужа людина, котра надала потрібну суму у «кредит» на 2 роки, і Віталій поїхав лікуватися. Таким чином трансплантація кісткового мозку була зроблена «в борг».

Усе можна здолати, якщо ти не один

Після того, як лікарі повідомили Віталію діагноз, його життя фактично зупинилося. Думати про майбутнє було надзвичайно боляче, якби не вона – кохана Оксана. Вона завжди була поруч. У 2011 році закохані побралися і пообіцяли кохати одне одного перед людьми та Богом. Наперекір хворобі, наперекір усім тривогам і печалям…

Нині Оксана не відходить від чоловіка, а якщо і залишає його, то лише тоді, коли її присутність неможлива. Нині вона супроводжує його у Ізраїлі. Повернутися в Україну пара не може, адже кістковий мозок був пересаджений нашому герою від чужої людини. Для того, щоб він «прижився», потрібен час. За довгі роки лікування організм Віталія виснажився, хіміотерапії і безперевні курси лікування майже знищили його. Тому сьогодні йому доводиться відновлюватися. Реабілітація, на жаль, теж коштує дуже дорого, а ще ж потрібно повернути «борг» за операцію. Разом це 165 646 $ (4 454 751,01 грн). Спільними зусиллями родині Мірошниченків вдалося зібрати 11 868,64 $ (319 185,71 грн, залишилося – 153 777,36 $ (4 135 565,3 грн). Сума чимала, без допомоги небайдужих зібрати її не вдасться.

Нині Віталій знаходиться за крок… до життя. До щасливого і повноцінного життя. Кістковий мозок йому вже пересадили, залишилося небагато – стати на ноги, пройти курс реабілітації. А далі буде краще. Він усе зможе, усе здолає, адже йому є заради кого жити…

Не залишайтеся байдужими до чужого горя. Допоможіть Віталію повірити в диво! Він так цього потребує!

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7555 1562 7046

Отримувач: Віталій Мірошніченко

Сбербанка России: 5469 0700 1245 7590

Отримувач: Гаєвска Марина (друг родини)

Яндекс: 410014043138099

Qiwi: 380997730867

Мтс: +79111632584

Мегафон: +79319604589

Вебмани: Z213234614117 (долари), E963722647855 (євро).


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Новий рік - це час змін!

5 цитат із чудових книг, про які треба пам"ятати у 2017 році.


Алессандро Барікко «Море-океан»

Книга про море. Прекрасне й жахливе водночас...


Люсі-Мод Монтгомері «Ейвонлійські хроніки»

Тепла книга для затишних осінніх вечорів.


Мистецтво бути журналістом (5 цитат)

Цитати про журналістику та журналістів


Боріс Джонсон «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію»: найцікавіші факти із життя

«Ми творим форму нашим домівкам, а згодом наші домівки творять форму нам».

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime