Статті про хворих

Саші Поволоцькій – 3 роки. Однак вона ще досі не розмовляє. Причина цього – двостороння сенсоневральна туговухість IV ступеня (глухота). Для того, щоб дівчинка  почула голос мами й тата, їй потрібно зробити операцію, вартість якої складає 756 000 грн.

Перші кроки і перша перепона

Наша маленька героїня з’явилася на світ без пригод. Тому за декілька днів після цієї знаменної події, вона разом зі щасливими батьками приїхала додому. Спочатку все було добре. Дівчинка швидко росла, активно пізнавала навколишній світ і правильно розвивалася. Це підтверджували й медики під час планових оглядів. Однак коли їй виповнилося 2 роки, батьки помітили, що донечка якось «дивно» поводиться.

«Саша почала розмовляти, але не зовсім правильно. Вона ворушила губами, однак не проказувала слова вголос. Ми злякалися і відразу звернулися до лікарів за допомогою», – розповідає тато дівчинки, Андрій.

Маленька пацієнтка пройшла комплексне обстеження, в ході якого медики з’ясували причину беззвучного говоріння дівчинки. У неї виявили двосторонню сенсоневральну туговухість IV ступеня (глухота).

«Коли нам озвучили діагноз, ми просто перестали адекватно сприймати реальність… Думки сплуталися, а світ заступили сльози… Деякий час було важко навіть просто обговорювати цю проблему. Ми не могли повірити, що Сашуня нас не чує…», - ділиться спогадами Андрій.

Однак усвідомлення того, що донечку треба рятувати, змусило батьків прийти до тями. Вони зайнялися збором інформації про туговухість, зробили десятки аналізів та обстежень і дійшли висновку, що врятувати Сашу може лише кохлеарна імплантація [операція, у процесі якої у внутрішнє вухо пацієнта вводиться система електродів, що забезпечують сприйняття звукової інформації за допомогою електричної стимуляції збережених волокон слухового нерву].

                                  Вартість повноцінного життя Саші                                 

Отже, врятувати дівчинку можна, однак усе не так просто, як може здатися на перший погляд. Вартість операції, яка змінить життя нашої маленької героїні, становить 756 000 грн (у черзі на безкоштовну операцію, яка проводиться за кошт державних програм, Саша знаходиться на 305 місці).

Звісно, у батьків таких грошей немає. Тому поки що вони роблять усе можливе, щоб прискорити розвиток донечки без хірургічного втручання. Зараз Саша відвідує спеціалізований дитячий садочок, де займається із сурдопедагогом, окремо вона працює над вимовою із логопедом-дефектологом. Із 2 років і 7 семи місяців дівчинка носить слуховий апарат, завдяки якому вона хоча б частково може сприймати звуки із навколишнього середовища.  

«Самостійно Саша каже декілька слів – це «мама», «дай», «іди» «ні». Щодня ми сподіваємося на диво, розмовляємо із нею, показуємо фото рідних, пропонуємо назвати їх, але вона мовчить…», – пояснює тато дівчинки.

Незважаючи на глухість, дівчинка намагається не відставати від ровесників. Вона потроху вчиться писати, багато малює, а ще залюбки допомагає мамі готувати та наводити лад у помешканні.

Станом на сьогодні, батьки зібрали для майбутньої операції лише  50 169,10 грн, залишилося 705 830,90 грн. Сума досить велика, тому подружжя звертається за допомогою до всіх, кому небайдуже доля їхньої донечки.

«Ми дуже хочемо, що Саша навчилася говорити, читати, писати, а згодом пішла до школи… Ми хочемо, щоб у неї було повноцінне життя і яскраве майбутнє. Але без допомоги добрих людей нам не впоратися…», – пояснюють батьки Саші.

Операцію дівчинці робитимуть в Україні. У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечникова медики хоч сьогодні б узялися за справу, але відсутність коштів унеможливлює цей процес.

«Ми спілкувалися із професором Березнюком Володимиром Васильовичем, завідувачем відділенням мікрохірургії вуха. Він готовий нам допомогти, але для цього потрібні гроші», – зізнається Андрій.

Допоможіть Саші Поволоцькій повірити в диво!

Їй дуже необхідна ваша підтримка!

 

Реквізити для допомоги

ПриватБанк:

5168 7572 0442 0485 (гривні)

4149 4978 0152 5959 (євро)

4149 4978 1890 6275 (долари)

Отримувач: Поволоцька Олена Сергіївна (мама)

Сбербанк Росії:

4276 3801 5944 6686

Отримувач: Непомнящих Анна Вадимівна (волонтер)

МегаФон: +7 926 715 22 92

МТС: +7 915 282 30 78

Яндекс. Гроші: 410014713866180

Ківі гаманець: +38(093)9098254

 

Документи:  «Поможем Сашеньке слышать мир!» 

 

Телефон для звязку:

Андрій Поволоцький (тато): +380939098254; +380972818612

Олена Поволоцька (мама): +380684802518 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Антибіотики за рецептом!

14-20 листопада - тиждень обізнаності щодо антибіотиків! Дізнайтеся важливу інформацію про прийом антибіотиків, щоб вберегти себе та суспільство від "медичної катастрофи".


Просто бути поруч. Бути поруч – просто

Збірка добрих історій для роздумів, зітхань і сподівань


Джонатан Сафран Фоєр «Страшенно голосно і неймовірно близько»

Історія, яка вчить цінувати рідних, адже коли б вони не померли, у нас завжди є що їм сказати...


Фредрік Бакман "Ведмеже місто": цитати про любов, талант і слова

"Слова – це несерйозно. Постійно чуєш, що ніхто не хоче ними скривдити".


Робін Слоун "Цілодобова книгарня містера Пенумбри"

"Стосунки між читачем і книжкою – справа приватна"

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime