Статті про хворих

«Колись я думав, що я морально слабкий, але я дуже помилявся»

(Анатолій Григоренко)

 

У січні 2018 року в Анатолія Григоренка діагностували лімфому Беркітта (онкологічне захворювання, при якому у черевній порожнині людини виникає злоякісний лімфовузол) на 4 стадії. Врятувати хлопця може лише пересадка кісткового мозку, вартість якої складає $45 тис. 

Самопочуття Толі погіршилося напередодні Нового року. Він почувався втомленим, з’явилася сонливість, недомагання. Спочатку хлопець списував ці симптоми на перевтому, однак у січні ситуація погіршилася. Тоді він звернувся за допомогою до Білоцерківської міської лікарні. Тамтешні лікарі провели обстеження, а потім у терміновому порядку відправили його до столиці. Там, у Київській обласній клінічній лікарні, він дізнався, що у нього рак…

Повірити у почуте Толі було надзвичайно складно. Здавалося, що це чийсь злий жарт, і скоро усе закінчиться. Однак, на жаль, усе лише розпочиналося.

Фото: anatol182

Нашого героя поклали у стаціонар гематологічного відділення (Київська обласна клінічна лікарня) і лікарі без зволікань розпочали проводити хіміотерапію. Однак у ході лікування з’ясувалося, що у Толі не просто гострий лейкоз, а лімфома Беркітта з ураженням кісткового мозку та внутрішніх органів.

«Ця новина нас дуже засмутила. Виявилося, що усе значно гірше, ніж ми собі уявляли… Лягаю спати з вашими молитвами і стиснутими кулаками», - написав того дня на сторінці в Insagram хлопець.

Всього наш герой пройшов 6 курсів хімічної терапії. Кожен із них залишив на його обличчі відбиток пережитих страждань, неймовірно виснажив, однак не зламав. «Рак – боягуз», - каже сьогодні Толя й усміхається. Через силу і наперекір обставинам.

Зараз хлопець знаходиться у Київській обласній клінічній лікарні у відділенні гематології в інтенсивній терапії. Днями йому провели 7 хіміотерапію, попереду запланована ще одна. Власне, це все, що можуть зробити для нього українські лікарі. Адже врятувати Толю може лише трансплантація кісткового мозку. Провести необхідну операцію погодилися турецькі лікарі, однак її вартість складає $45 тис. Станом на сьогодні, зібрано $41,2 тис., бракує $4 тис. + $2,5 тис. на дві хіміотерапії, загалом - це $47,5 тис. Сума невелика, але часу на збір коштів залишилося небагато. Через 27 днів Толя має залишити Україну.

Фото: anatol182

«Кожного дня я налаштовую себе на краще… Дуже втомився від блювання, нудоти і болю в тілі. Страшно жити, знаючи, що ремісія може будь-коли закінчитися… Тоді все. Тому я так надіюся на трансплантацію… і нове життя», - розповідає Толя.

Наперекір усьому, наш герой не падає духом і навіть почав писати книгу про свою боротьбу з раком. Щоправда, нерідко його підводить погане самопочуття. Тоді йому важко не лише друкувати текст, але й очі відкривати. Але Толя обіцяє: «Книгу напишу неодмінно, чого б мені це не коштувало. Головне – одужати!».

Наш герой – надзвичайно мужній і щирий хлопець. Він страшенно любить життя, каву і музику. Попереду на нього чекають яскраві пригоди, нові світи і зоряні вечори, по вінця залиті щастям… За таке майбутнє сьогодні він бореться із раком. Допоможіть йому перемогти у цьому бою! Він ще так багато має побачити, сказати і зробити! 

«І знову ти… біль

Ти так мене дістав

Знов відчувати тебе

А ти ще й не один

ще страх

Тривожить час, який летить

Дякую всім за підтримку».

Фото: anatol182

Сторінки Толі у соціальних мережах:

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Іван Байдак «Тіні наших побачень»

"Кохання – це вільний прояв акту турботи, спроба зробити життя іншої людини простішим".


Уляна Скицька «Наші на карті світу»

«Робіть неможливе» (Любомир Романків)


Ель Луна «Між треба та хочу. Знайди і плекай свою пристрасть»

"Кожне маленьке рішення має значення".


Енквіст Пер Улоф «Книга про Бланш і Марі»

Історія про двох жінок, котрі змінили історію.


Джулія Робертс: "Настав час скинути маски"

Всесвітньо відома голлівудська актриса Джулія Робертс опублікувала сенсаційне послання. У ньому вона не просить, благає всіх жінок перестати приділяти увагу тільки зовнішній красі, на шкоду собі і своєму єству.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime