Статті про хворих

Саші – 8 років, він ходить до школи, мріє стати відомим футболістом і зустрітися із Ліонелем Мессі. Окрім любові до спорту, їх об'єднує рідкісна хвороба –  гіпофізарний нанізм (затримка росту та фізичного розвитку). Через неї сьогодні хлопчик мусить щоденно приймати спеціальний гормональний препарат («Зомактон»), який допомагає йому рости.

Річна вартість ін’єкцій складає 240 тис. грн.

Сподіваючись на себе

Коли Саша народився, лікарі не виявили жодних патологій розвитку. Першою на сполох почала бити мама, яка відчула неладне.

«Саші виповнився рік і я помітила, що він трохи повільніше росте, ніж дітки його віку. Однак лікарі запевнили мене, що із ним усе гаразд. Мовляв, мама маленька, тому й син невеликий, ще виросте», - розповідає Альона, мама нашого героя.

Але Саша не виріс. Коли йому виповнилося 5 років, його ріст становив 99 см. І лише тоді лікарі виявили у нього рідкісну хворобу – гіпофізарний нанізм.

Відтак життя родини Смітюх перестало бути спокійним.

«Попри те, що діагноз рідкісний, ми одразу вирішили – будемо боротися за майбутнє Саші до кінця. Спершу почали шукати інформацію щодо лікування і з’ясували, що існує спеціальний гормон росту, який допоможе сину рости. Потім дізналися, що ліками нас має забезпечувати держава. Але, на жаль, уже четвертий рік поспіль гормони ми купуємо за свій кошт», - пояснює мама Саші.

Жінка зверталася до Міністерства охорони здоров’я, Департаменту хорони здоров’я, численних благодійних фондів, намагалася випросити гроші на ін’єкції з бюджетних програм, але безрезультатно. Деякі організації надавали родині одноразову фінансову допомогу, деякі – проханнях одразу відхиляли.

«За чотири роки я звикла до того, що можу сподіватися лише на себе і небайдужих людей. Від держави й чиновників допомоги не чекаю давно», - зізнається жінка.

Як Мессі

Два місяці лікувальної терапії роблять Сашка вищим на сантиметр. Вартість одного місячного курсу коштує близько 20 тис. грн, річне лікування – 240 тис. грн. Таких грошей у родини немає, як і часу. Річ у тому, що ін’єкції можуть стимулювати ріст і фізичний розвиток хлопчика лише наступні 10 років. Коли канали росту закриються, лікування буде марним.

Окрім того, зараз нашому героєві потрібно приймати вітаміни, вживати фрукти, додатково розвивати хребет і організм.

«Саша – дуже активний хлопчик. Він займається футболом, плаванням, танцями, поєднуючи приємне з корисним. Не любить сидіти на місці й сумувати, а ще мріє стати футболістом і потиснути руку Мессі, який колись також мав затримку росту. Його досягнення неймовірно надихають Сашу», - розповідає Альона.

Єдина мрія нашого героя – вирости, стати справжнім чоловіком, навчитися грати у футбол, як Мессі, і бути щасливим.

«Я розумію, що майбутнє сина залежить лише від мене… Тому я роблю усе можливе і неможливе для того, щоб воно у нього було світлим. Заради нього я готова перевернути світ догори дригом… Але, на жаль, моїх поривань і бажань недостатньо, коли усе вирішують гроші», - ділиться переживаннями Альона.

Нині і надалі для родини Смітюх цінна будь-яка ваша допомога!

Не залишайтеся байдужими, поділіться світлом своїх сердець із цим хлопчиком. Адже він має дорости до мрії!

 

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 5168 7426 0823 6307

Отримувач: Смітюх Альона Сергіївна

ЄДРПОУ: 14360570

МФО банку: 305299

Номер рахунку: 29244825509100

 

Номер телефону мами: 063-349-11-70 (Альона)

 

Групи допомоги:

Фейсбук – Саша Смитюх

Instagram – alionasmitiukh

ВКонтакте – Гормон роста для Смитюх Саши! Сбор открыт!

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Ричард Бах «Джонатан Лівінгстон, мартин»

"Коли знаєш, що робиш, завжди виходить".


Bandura Style "Два птахи"

Доля часом поєднує людей, які розмовляють різними мовами. Адже кохання створює власну писемність – поглядів, дотиків, почуттів.


Коротко про "любов до себе"

Що таке "любов до себе" та чи потрібне це явище у житті?


Хэл Элрод "Магия утра"

Не будет более подходящего дня, чем сегодня!


Десерт «Малинова ніжність»: легко, смачно, корисно!

Цей десерт не залишить вас байдужими!

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime