Статті про здоров'я та психологію

Усі жінки прагнуть бути сексуальними й мріють ловити на собі захоплені погляди чоловіків (та й жінок теж). І в цьому немає нічого поганого. Але тут відразу виникає інше запитання: як розпізнати в собі цю сексуальність, як правильно її розвивати й  «подавати»? Одягати відверті блузи, наносити яскравий макіяж? На ці та інші проблемні запитання відповідає  Богдана Валігура (консультант з питань відносин №1 в Україні, психолог, жіночий коуч, член Східно-української арт-терапевтичної асоціації. Сертифікований фахівець по роботі з метафоричними асоціативними картами, короткостроковій терапії, НЛП-практик).

Що таке сексуальність?

Сексуальність – дуже широке поняття, якщо розглядати його у психологічному контексті. У побуті жіноча сексуальність – це привабливість представниці слабкої статі в сексуальному плані. Тобто чи є жінка об'єктом сексуального бажання. Чи хоче її чоловік?

Сексуальність – "явище" вроджене чи набуте?

Жіноча сексуальність залежить не стільки від генетики, скільки від культурно-соціального фону у якому росла дівчинка. Я переконана в тому, що асексуальних жінок від природи не існує. Деякі жінки або ставлять хрест на своїй сексуальності, або боятися зізнатися собі в тому, що вони привабливі. Причин для цього дуже багато: психологічна травма, соціальний тиск, релігійні переконання і т. д.

Як «розпізнати» сексуальність? Як виглядає сексуальна жінка?

Скільки жінок на землі, стільки і граней жіночої сексуальності. У когось рівень  сексуальності вищий, у когось нижчий, але я впевнена в тому, що власну сексуальність можна і потрібно розвивати.

Справа тут не стільки в тому, як виглядає жінка, яку вагу вона має або як одягнена. Як не дивно, але, як показує практика, жіноча краса і сексуальність – далеко не одне й те ж саме. Рівень сексуальності більшою мірою залежить від самооцінки, сприйняття жінки себе самої, ніж від її краси. Часом жінка (на перший погляд) нічим не вирізняється ззовні, але користується величезною популярністю серед чоловіків.

Чи можна «розвивати» в собі сексуальність?

Сексуальність можна «розвивати», але тільки тоді, коли жінка розуміє, чи є вона привабливою для себе самої. Якщо жінка дивиться на власне відображення у дзеркалі з огидою, то навряд чи її захоче чоловік.

На прийомі у сексуального терапевта жінці, яка має проблеми в плані сексуальності, лікар порадить спершу «ретельно» вивчити власне тіло. Для цього потрібно скинути з себе абсолютно увесь одяг, уважно обдивитися кожен сантиметр тіла, помацати. Причому помацати у всіх місцях. Це потрібно зробити для того, щоб відчути задоволення від власного тіла, і зрозуміти, що сама жінка – це і є джерело задоволення.

Розвиток сексуальності – тривалий і глибинний процес. Від того, що жінка почне фарбуватися і змінить імідж, її сексуальність збільшиться на 10-15%, але це тільки «зовнішній шар». Справжня сексуальність захована значно глибше – на рівні поведінки і самоідентифікації. На своїх тренінгах я дуже докладно розбираю це питання!

Як використовувати сексуальність так, щоб вона не псувала жінку і не робила її вульгарною?

Жіноча сексуальність має величезну силу. Недарма кажуть, що всі війни – через жінок. Однак використовувати цю силу необхідно обережно, усвідомлено, контролюючи її «порції».

Мені здається, жінкам потрібно частіше контролювати свою поведінку. Надзвичайно жалюгідне видовище, коли жінки на співбесідах або на переговорах включають сексуальність. Просто запитайте себе у той чи інший момент: «Я зараз хочу, щоб мене сприймали як сексуальний об'єкт чи як колегу, чи як  когось ще?». І все відразу стане на свої місця.

Замість висновків

Жінкам справді не варто сплутувати поняття «сексуальність» і «розпущеність», адже це не тотожні поняття. Часом панянка, одягнена у довгу сукню закритого типу, виглядає більш сексуально, ніж та, котра йде вулицею у короткій спідниці. Сексуальність – це вміння зацікавити чоловіка, привабити його, полонити,  водночас не розкриваючи всі секрети. Жінка не повинна бути «зрозумілою», але й не повинна нагадувати судоку (заснована на логіці японська головоломка з числами). У всьому має бути «золота середина».

 

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво

Стівен Кінг "Країна розваг"

«Деякі люди ховають своє істинне обличчя. Іноді можна зрозуміти, що на них маски, але не завжди. Навіть людину з потужною інтуїцією можна обдурити».


Жоель Діккер «Правда про справу Гаррі Квеберта»

"Книжки – це як життя, Маркусе. Насправді вони ніколи не закінчуються".


«Пиши, сокращай»: створюємо сильний текст

Хочете гарно писати? Пишіть просто і натхненно!


Лідія Осталовська «Акварелі»: якби папір умів говорити

Історія про життя і смерть євреїв, циган, поляків...


Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime