Статті про хворих

Боротьбу із раком Євгенія Грищук розпочала ще 2012 року. Протягом тривалого часу (після проведення операції) хвороба знаходилася у стадії ремісії, але нещодавно стався рецидив…

Зараз жінка знаходиться в обласному центрі онкології у Харкові  Їй уже провели 3 курси хіміотерапії, попереду – ще 5, вартістю 15 тис. грн кожен.

Діагноз – рак лівої грудної залози, високодиференційований залозистий рак.

Історія хвороби

Про те, що її організм намагається знищити рак, Євгенія уперше дізналася 2012 року. Якось жінка випадково виявила у грудях новоутворення… Занепокоїлася. Тому вирішила не зволікати і одразу звернутися за допомогою до лікарів.

20 лютого в Інституті медичної радіології ім. С. П. Григор'єва академії медичних наук України Євгенія зробили ультразвукову діагностику молочних залоз (УЗД) та провели біопсію. Того ж дня наша героїня дізналася, що у неї високодиференційований залозистий рак…

«Коли мені озвучили діагноз, я просто не могла повірити у почуте… Лікар щось мені розказував, пояснював… Я намагалася його слухати, але насправді хотілося плакати…», - пригадує Євгенія.

Однак часу на смуток та роздуми у жінки не було. 28 лютого їй зробили першу операцію. Далі була хіміотерапія (4 курси), ще декілька операцій, імунотерапія і виснажлива боротьба за життя, у якій Євгенія отримала перемогу.

«Я дуже раділа, коли рак відступив. Усе повернулося на свої місця… І я почала нове життя, сповнене мрій та сподівань», - ділиться спогадами наша героїня.

Після операції Євгенія приймала гормони, систематично відвідувала лікаря, робила УЗД та комп’ютерну томографію. Тривалий час усе було добре, але у грудні 2017 року ситуація погіршилася… Незадовго до Нового року рак повернувся…

Лікування

Нині Євгенія знаходиться у Харківському обласному клінічному онкологічному центрі. Їй уже провели 3 курси хіміотерапії, вартість кожної – близько 15 тис грн. Ще заплановано 5 курсів хіміотерапії. Як довго триватиме лікування невідомо, оскільки рецидив спричинив виникнення метастазів у печінці, головному мозку та хребті… Однак Євгенія готується до наступної хіміотерапії й у жодному разі не збирається опускати руки.

«Я не думала, що рак повернеться. Але якщо вже так сталося, то я готова із ним боротися. Адже хороших новин від мене чекає багато людей… Я просто не можу їх підвести…», - розповідає жінка.

Станом на сьогодні, стан нашої героїні – доволі складний, але лікарі намагаються зробити усе можливе, щоб виправити ситуацію. Адже Євгенія неймовірно прагне жити.

«Понад усе я мрію обійняти своїх діток, знаючи, що знову перемогла рак… Вірю, що так і буде, бо ж мрії мають здатність збуватися. Особливо – навесні…», - розповідає жінка.

Попри біль і втому, жінка продовжує боротьбу за життя, будує плани на майбутнє і вірить у диво. Однак без вашої допомоги вона не впорається. Гроші на лікування у членів родини Грищук, на жаль, закінчилися. За роки безперервного лікування вони витратили свої заощадження. А тому сьогодні змушені просити про фінансову допомогу усіх небайдужих…

Допомогти Євгенії легко – подаруйте їй троянду, перерахувавши на карту вартість квітки…

Вона буде надзвичайно вам вдячна! 

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

Номер рахунку: 5168 7427 0525 6349

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Номер рахунку: 5168 7422 1591 0138

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Номер рахунку: 5168 7422 1553 0340

Отримувач: Грищук Євгенія

 

Сбербанк:

Номер рахунку: 4276 5218 6515 4378

Отримувач: Кропивка Марія

 


Прокоментувати

Увійти за допомогою

Коментрар успішно доданий!

Коментарі


В соціальних мережах

Рубрики

1

Рукописи не горять

Статті про книги

2

LifeStyle

Статті про життя

3

Дорогою ціною

Статті про відомих людей

4

Цитатник

Цитати з книг

5

Тіло&душа

Статті про здоров'я та психологію

6

Кімната роздумів

Думки людей про різні проблеми й на різні теми

Фоторепортаж

Цікаво


Ікона 60-х: Еді Седжвік

Еді Седжвік - дівчина, яка підкорила Нью-Йорк, але не змогла підкорити життя.


Скарбниця мудрості Володимира Винниченка

Цитати Володимира Винниченка про життя, кохання та мудрість


Цитати з книги "Бог ніколи не моргає"

Регіна Бретт у своїй книзі ділиться із читачами власним досвідом. Однак дуже багато її думок, можна перейняти і використовувати як "правила" щасливої людини.


Олена Сантьяго «Віднесені вітрами надій» («Унесенные ветрами надежд»)

Історія про кохання пірата й без п"яти хвилин одруженої жінки.

Підписатися

Будьте в курсі нового матеріалу та інших оновлень на сайті!

Ви успішно підписались на оновлення!

uptime